Moneyveo.ua (манівео) онлайн кредит на карту: ВХІД в особистий кабінет реєстрація

Заходимо на офіційний сайт компанії moneyveo.ua (манівео) на якому пропонується вибрати суму і термін позики.

Пересуваючи бігунок ви регулюйте суму кредиту і термін для його погашення, в правій частині екрану при перетягуванні бігунків змінюється інформація про підсумковій сумі підвищення. Тиснемо отримати кредит, тепер переходимо безпосередньо до оформлення позики бачите заявка складається з декількох етапів.

  • Це особисті дані
  • соціальна інформація
  • адреса працевлаштування
  • реквізити карти
  • підтвердження введених даних

І так приступимо до заповнення, Тут все просто потрібно заповнити Поля з необхідною інформацією в правій стороні екрану розташована Зелена кнопка для зв’язку з онлайн консультантом якщо у нас виникнуть якісь проблеми то обов’язково звернемося до нього за допомогою.

В одній з гілок обговорень в соціальних мережах я прочитав що для коректного введення необхідно заповнювати дати за допомогою календаря вони прописувати їх на клавіатурі, заповнюємо електронну пошту і встановлюємо пароль, ставимо галочку що ми ознайомилися з умовами угоди і натискаємо продовжити

На другому етапі будемо вводити соціальну інформацію. Тут теж все легко заповнюємо перевіряємо і натискаємо продовжити.

Третій етап адресу вводимо достовірні дані якщо вашу адресу реєстрації не збігається з місцем проживання Тоді потрібно заповнити додатковий блок адресу попереднього місця проживання. Можливо якщо Ви проживаєте все життя за однією адресою то потрібно писати скрізь одне й те саме ви можете уточнити цей момент онлайн консультанта, а так як у мене є попереднє місце проживання я вводжу його.

Заповнюємо і натискаємо продовжити четвертий етап працевлаштування тут звичайно забагато доведеться заповнювати Може це і краще більше шансів на позитивне рішення з приводу кредиту необов’язкові поля можна пропускати але це теж на ваш розсуд.

Я ж поставлю галочку навпроти питання якщо у вас погашені кредити не в манівео, натискаю продовжити

П’ятий етап -реквізити банківською картою заповнюємо поля номер карти термін дії тризначною cvv код це три останні цифри на зворотному боці банківської карти, натискаємо продовжити очікуємо підтвердження платежу.

На мобільний телефон має прийти повідомлення з кодом, натискаємо підтвердити.

Останній етап підтвердження заповнених даних уважно заповнюємо і перевіряємо додаткові поля, якщо у вас є промокод то вводимо його в ньому продовжити і очікуємо.

 

Відмінно нас повідомляє про те що заявка схвалена і залишилося тільки підписати договір для цього переходимо за посиланням читаємо його і перевіряємо Якщо все вірно то натискаємо та після підписання договору автоматичний переходимо в особистий кабінет тут бачимо що гроші вже зараховані!

Досить-таки швидко закінчення хотілося б сказати що мене трохи здивувало те що вони не зажадали мого фото з паспортом

Може це через те що при заповненні анкети на четвертому етапі Я вказав що у мене є погашені кредити не в манівео на цьому начебто все

Як ви самі бачили все досить просто і швидко!


😵‍💫🌀 Втомився від ненадійних слотів та складних умов виплат?
🤔💰 Шукаєш стабільні та надійні виплати?
📲 Cтабільні та швидкі виплати без підводних каменів!
🎁 Забирай вітальний бонус до 125 000 ₴+250FS без вейджеру!(без відіграшу вам ніхто не запропонує крім нас💪😎)
👇 Поспішай і переконайся самостійно