Статті про кредитування

Як отримати кредит пенсіонеру

Як отримати кредит пенсіонеру?

Багато сучасних пенсіонерів продовжують жити активним життям, тому зовсім недивний їх інтерес до споживчих кредитів. Саме кредит допомагає пенсіонерам виконати ремонт, зробити великі покупки, поліпшити житлові умови або поїхати в круїз. Багато банків йдуть назустріч людям пенсійного віку.

Остання модель телефону в кредит

Остання модель телефону в борг

Здається, зовсім недавно людство отримало таку можливість, як встановити у себе вдома стаціонарний телефон. Не виходячи зі звичної обстановки люди спілкувалися один з одним, набираючи потрібний номер на дисковому апараті. Однак прогрес не стоїть на місці. Технологічні новинки з’являються одна за одною. І ось прийшла пора мобільних телефонів.

Як отримати кредит без поруки

Як отримати кредит без поруки

Багато позичальників зацікавлені взяти гроші з банку без поруки. Пояснення цьому інтересу дуже просте – людей, які готові ризикнути заради вас великими грошима не так вже й багато.

Покупки в інтернеті

Покупки в інтернеті за допомогою банківської карти

Сьогодні робити покупки в інтернеті стало не тільки вигідно, але й дуже зручно. Це стало можливим завдяки появі електронних платіжних засобів. Сьогодні розплатитися за обраний товар досить просто – необхідно просто ввести дані своєї карти на сайті, де ви робите покупку.

Кредит в інтернеті

Кредит в інтернеті

Кожен з нас у своєму житті брав кредити. Сучасний світ давно звик жити в борг. Нерухомість, автомобілі, побутова техніка – дуже часто нам не вистачає всієї суми для такої покупки, і кредит у цьому випадку допомагає вирішити проблеми.

Кредитні відносини і форми кредиту

Кредитні відносини і форми кредиту

Сьогодні кредитні відносин міцно увійшли в наше життя. Банки пропонують нам різні форми позики. Вони покликані задовольнити потреби різних верств населення. Що ж пропонують клієнтам банки?

Що варто знати при оформленні кредиту

Що треба знати при оформленні кредиту?

Ви можете не бути експертом в галузі фінансів для того, щоб зрозуміти, що оформлення кредиту приносить дохід кредитодавцю і несе додаткові витрати позичальнику. Якщо ви взяли позику і погасили її, залишилися задоволені наданою банком послугою, то при необхідності зважитися на наступний кредит вам буде легше. У той же час більшість невигідних кредитів ми оформляємо виключно…