Покупки в інтернеті

Покупки в інтернеті за допомогою банківської карти

Сьогодні робити покупки в інтернеті стало не тільки вигідно, але й дуже зручно. Це стало можливим завдяки появі електронних платіжних засобів. Сьогодні розплатитися за обраний товар досить просто – необхідно просто ввести дані своєї карти на сайті, де ви робите покупку.

Кредит в інтернеті

Кредит в інтернеті

Кожен з нас у своєму житті брав кредити. Сучасний світ давно звик жити в борг. Нерухомість, автомобілі, побутова техніка – дуже часто нам не вистачає всієї суми для такої покупки, і кредит у цьому випадку допомагає вирішити проблеми.

Кредитні відносини і форми кредиту

Кредитні відносини і форми кредиту

Сьогодні кредитні відносин міцно увійшли в наше життя. Банки пропонують нам різні форми позики. Вони покликані задовольнити потреби різних верств населення. Що ж пропонують клієнтам банки?

Що варто знати при оформленні кредиту

Що треба знати при оформленні кредиту?

Ви можете не бути експертом в галузі фінансів для того, щоб зрозуміти, що оформлення кредиту приносить дохід кредитодавцю і несе додаткові витрати позичальнику. Якщо ви взяли позику і погасили її, залишилися задоволені наданою банком послугою, то при необхідності зважитися на наступний кредит вам буде легше. У той же час більшість невигідних кредитів ми оформляємо виключно…

Пастки для користувачів кредитними картками

Пастки для користувачів кредитними картками

Сьогодні позичальникам пропонується величезна кількість різних видів карт, таких як депозитні, кредитні, накопичувальні і т. д. Давайте розберемо, які ризики присутні при їх використанні.

Яка різниця між Visa і MasterCard?

Яка різниця між Visa і MasterCard?

Товарно-грошові відносини функціонують за рахунок використання електронних платіжних систем, і найбільш популярними їх представниками в Україні є Visa і MasterCard. Вони покликані замінити готівкові розрахунки безготівковими і підвищити рівень безпеки власника грошових коштів. Чим відрізняються дані системи і який варіант краще вибрати для своїх потреб?

Переваги оформлення кредиту онлайн

Переваги оформлення кредиту онлайн

На сьогоднішній день більшість банків надають можливість оформити кредит онлайн. Після розгляду і схвалення банком заявки, яку можна заповнити на сайті crediteck.com.ua, треба лише забрати гроші в обраному відділенні.

кредитна картка безробітному

Як оформити кредитну карту безробітному?

Статистика говорить нам, що 68 % людей, що зазнають тимчасових труднощів з працевлаштуванням, можуть взяти позику в банку. Для цього їм достатньо прийти з надійним поручителем або надати банку вагому заставу. Але при цьому можна зіткнутися з двома незручностями:

Як вибрати кредитну картку

Як вибрати кредитну картку?

Всі картки різняться за назвою, пріоритетами, вартістю обслуговування і т.д. При виборі кредитної картки необхідно звертати увагу на наступні параметри: