Кредитні картки онлайн

Кредитна карта – це платіжна банківська карта призначена для здійснення розрахункових операцій у безготівковій формі, за рахунок коштів, наданих банком в межах кредитного ліміту, який банк встановлює клієнту виходячи з платоспроможності клієнта підтвердженої довідкою про зарплату, декларацією про доходи чи інших документів підтверджуючих постійний джерело доходів.

Крім того, що можна прийти у відділення банку і оформити заявку на кредитну карту, багато банків дозволяють замовити кредитну картку через інтернет. Найчастіше, для цього необхідно заповнити онлайн анкету на сайті банку і дочекатися дзвінка оператора, який розповість, коли і де зможете отримати кредитну карту, якщо рішення з Вашого питання буде позитивним.

Отримати кредитну картку онлайн – дуже просто

Нижче описані усі необхідні шаги та деталі, на які треба звернути увагу, якщо хочеш отримати картку.

Анкетні дані

Що стосується анкети, то при замовленні кредитної картки через інтернет-сайт банку потрібні такі дані, як: ПІБ, паспортні дані, адреса, ідентифікаційний номер платника податків, а також відомості про місце роботи, сім’ї, володінні майном, військовий обов’язок.

Документи

Чи можна давати неправдиву інформацію, без довідок і документів? Всі дані серйозно перевіряються службою безпеки банку, тому обдурити банк, в надії, що онлайн заявка на кредитну карту може нести недостовірну інформацію, не вийде. До того ж, якщо для отримання кредитки буде потрібно з’явитися у відділення банку, там можуть зажадати документальне підтвердження зазначених в анкеті даних.

Доставка та отримання карти

Можливий варіант, що картку доставлять поштою, але отримати кредитку клієнт повинен особисто. Поштове отримання безпечно, так як карта ще не активовано, а активувати її може тільки людина, яка дійсно замовила дану картку.

Скільки коштує?

Платна чи послуга замовлення кредитної картки через інтернет? Найчастіше, Ви можете отримати кредитку поштою абсолютно безкоштовно. Іноді варто заплатити за поштову пересилку або зробити якийсь одноразовий платіж у банк.

Вибір банку-емітенту

Виникає питання: кредитну картку якого банку вибрати? Який стягує плату або який за отримання кредитної картки через інтернет і пошту нічого з клієнта не вимагає? У плані надійності ми не можемо сказати, що є велика різниця між цими двома варіантами. Банк може просто убезпечити себе від тих людей які замовлять кредитну картку але користуватися нею не будуть, принісши тим самим шкоду банку. Вибір банку і типу кредитної картки залишається за Вами, як і у випадку із замовленням кредитки оффлайн. У будь-якому разі за допомогую форми на цієї сторіки ви можете відправити заявку в декілька банків та вибрати найкращий варіант.

Кредитна карта – це доступні гроші в будь-який момент

Один з найбільш затребуваних кредитних продуктів – кредитні карти, які являють собою прості платіжні карти для готівкових і безготівкових розрахунків. Головна перевага таких кредитів полягає в тому, що вони завжди під рукою, тим більше що оформити заявку на кредитну карту не становить великої праці. Сьогодні все добре і стабільно – кредитний ліміт залишається недоторканим і клієнт не платить ніяких комісій. Завтра ситуація погіршилася і терміново знадобилися гроші – використовували карту, сплатили рахунки і покупки, потім гасимо кредит у максимально короткий термін і отримуємо низький відсоток переплати. Така схема роботи є взаємовигідною для клієнтів і банків.

Крім кредитних карт, за допомогою яких можливий лише доступ до позикових коштів, банки пропонують дебетові карти з певним розміром овердрафту. На такій карті зручно зберігати свої заощадження, так як банк пропонує нарахування відсотків при тривалому невикористанні накопичених коштів. При цьому, на відміну від стандартних програм вкладів, отримати назад власні кошти можна в будь-який момент (іноді навіть без будь-якої комісії).

Заявка на кредитну картку може подаватися замість оформлення споживчих кредитів або строкових позик готівковими засобами. Основна вигода банку при цьому полягає в повністю автоматичному обслуговуванні карти, а також у тому, що багато операцій (готівкові і безготівкові) клієнт може виробляти самостійно, без допомоги операціоніста. Крім цього, кредитні картки часто припускають додаткові комісії за нестандартні послуги, використання яких для клієнта підвищує комфорт і зручність: поповнення рахунку мобільного телефону, оплата послуг ЖКГ, зняття готівки в будь-якому банкоматі, переказ грошових коштів рідним і близьким.


Залишити відповідь Скасувати відповідь