Dinero.ua – Дінер онлайн кредит на карту: ВХІД в особистий кабінет реєстрація

На сайті Dinero.ua – Дінер є вимоги необхідні для оформлення позики вік від 18 років, наявність діючого паспорта і банківської карти а також відсутність існуючих прострочень інших компаніях.

Отже для початку потрібно вказати в який раз ви берете позику я залишу позначку перший займ. За допомогою бігунка вибираємо суму позики, я візьму одну тисячу гривень, а потім термін на який ви зможете погасити, нижче відображаються обрані вами параметри а також кінцева дата погашення кредиту, натискаємо кнопку подати заявку, заповнюємо особисті дані, важливий момент заповнювати потрібно українською мовою .

Все стандартно прізвище ім’я по батькові та номер телефон, електронна пошта. Якщо у вас виникли труднощі при заповненні то в правому нижньому кутку екрану є онлайн чат. Де ви зможете проконсультуватися, потім вводимо надійний пароль і в кінці проставляем галочки тим самим підтверджуючи що діємо як фізична особа з умовами користування ознайомлені, а також погоджуємося на розсилку інформації та реклами.

Натискаємо продовжити, тепер вводимо дані зайнятості зі списку вибираємо тип зайнятості, ім’я роботодавця, розмір доходів і день отримання. Поля контактна особа і телефон місце роботи не є обов’язковими для заповнення.

Потім додаємо контактні дані особи, досить списати одного родича вказавши його сімейний стан і одного друга залишивши його ім’я і телефон натискаємо продовжити. Заповнюємо адреса фактичного місця проживання за допомогою випадаючих списків заповнювати потрібно все поля, потім вводимо адресу реєстрації також вибирати дані зі списку якщо адреса реєстрації збігається з місцем фактичного проживання ставимо відповідну галочку натискаємо продовжити тепер необхідно вказати дані вашої банківської карти. як зазвичай вводимо номер карти 16 цифр термін дії і тризначне Сіві код він вказаний На зворотному боці картки.

Потім латиницею вводимо ім’я і прізвище і натискаємо кнопку снімвается 1 грн. для підтвердження що це ваша реальна карта.

Чекаємо sms-повідомлення з кодом вводимо код у відведений поле і натискаємо підтвердити Якщо все пройшло успішно з’явиться напис банківська карта додана тепер заповнюємо Паспортні дані серія номер і дата видачі документа додає 2 фото Перше Це Ваше обличчя і відкритий другий розворот паспорта другої сторінок паспорта з місцем реєстрації без вашого обличчя натискаємо продовжити.

Тепер ми повинні ознайомитися з договором і ввести код підтвердження який Вам відправили автоматично на мобільний телефон натискаємо підтвердити.

 

 

 

Після підписання договору нам повідомляють що тепер заявка знаходиться на розгляді можемо Перейти в розділ мої позики це ваш особистий кабінет тут відображається статус поточного кредиту на цьому все Удачі!


😵‍💫🌀 Втомився від ненадійних слотів та складних умов виплат?
🤔💰 Шукаєш стабільні та надійні виплати?
📲 Cтабільні та швидкі виплати без підводних каменів!
🎁 Забирай вітальний бонус до 125 000 ₴+250FS без вейджеру!(без відіграшу вам ніхто не запропонує крім нас💪😎)
👇 Поспішай і переконайся самостійно