Як оформити кредитну картку без візиту в банк?

Питання «Як оформити кредитну карту без візиту в банк» давно не актуальне. Сьогодні потенційних клієнтів кредитно-фінансових установ більш хвилює, де можна залишити заявку на кредитну картку банку максимально швидко, а рішення по ній дізнатися практично миттєво. В Україні існує кілька десятків кредитно-фінансових установ, отримати карти яких можна, навіть без відвідування їх відділень, а поштою або кур’єром.
Переваги оформлення кредитної картки
Перше, що необхідно зробити – це звернутися до відповідного розділу інтернет-сайту кредитно-фінансової установи, який може носити різні назви, але має одне призначення – оформлення кредитної картки без відвідування банку. Ознайомившись з умовами, які кредитно-фінансова установа пред’являє до клієнтів, можна безпосередньо приступати до оформлення заявки на карту. Як правило, процедура її заповнення не викликає особливих складнощів, і за часом займає від 5 до 15 хвилин.

Важливий момент, який необхідно враховувати, якщо Ви вирішили оформити кредитну карту в інтернеті без візиту в банк, стосується відповідності наданих даних Вашим реальним. Зайвим буде говорити, що анкетні дані та інші, необхідні кредитно-фінансовим установам відомості, повинні буквально до букви збігатися з Вашими даними, особливо, якщо стосується номера мобільного телефону та адреси електронної пошти.

Ми зробили акцент на номері телефону та адресу пошти в інтернеті тому, що ряд банків, після перевірки заявки на отримання кредитної картки, висилають на мобільний телефон або електронну скриньку клієнта повідомлення з рішенням за заявкою.

Терміни відправки повідомлень в різних кредитно-фінансових установах можуть коливатися від 15 хвилин до 2 днів. Як варіант, з клієнтом, за вказаною ним номером стаціонарного або мобільного телефону, зв’яжеться співробітник банку і повідомить про рішення, а також уточнить деталі отримання карти – поштою, кур’єром або особисто в руки.

У кожному разі, внесення даних необхідно здійснювати гранично уважно, і перед відправкою заяви на отримання кредитної картки без візиту в банк, варто ще раз перевірити їх.
Від достовірності заявки залежить не тільки те, яке рішення по карті винесе кредитно-фінансова установа, а також ставлення банку до клієнта. Більше того, як свідчить статистика, більше половини відмов в отриманні картки банку через інтернет пов’язано з невірними даними, які залишив користувач на інтернет-сайті кредитно-фінансової установи.

У висновку відзначимо, що оформити кредитну карту без візиту в банк набагато простіше і швидше, ніж безпосередньо у відділенні кредитно-фінансової установи. При цьому, банки до таких клієнтів не висувають додаткових умов, а видають кредитні карти на загальних підставах – та ж процентна ставка, такий же пільговий період використання і кредитний ліміт, а також стандартний набір документів.

Оформити кредитну карту онлайн


😵‍💫🌀 Втомився від ненадійних слотів та складних умов виплат?
🤔💰 Шукаєш стабільні та надійні виплати?
📲 Cтабільні та швидкі виплати без підводних каменів!
🎁 Забирай вітальний бонус до 125 000 ₴+250FS без вейджеру!(без відіграшу вам ніхто не запропонує крім нас💪😎)
👇 Поспішай і переконайся самостійноЗалишити відповідь Скасувати відповідь