Онлайн заявка на кредитну картку

Онлайн заявка на кредитну картку

Можливість оформити заявку на кредитну карту онлайн суттєво економить час клієнта. Деякі банки пропонують замовити кредитну картку через інтернет з доставкою додому або в офіс, вказавши адресу доставки при заповненні форми. У цьому випадку взаємодія держателя з емітентом зводиться до передачі документів співробітнику кредитної організації, підписання договору та отримання карти, а необхідність відвідування офісу зовсім відпадає.

Оформлення

Оформлення кредитної карти онлайн займає всього кілька хвилин. Однак попередньо необхідно уважно ознайомитися з умовами обслуговування карти, оцінити ставку кредитування, зіставити мінімальну суму щомісячного платежу з розміром свого доходу. Багато банків у якості кредитних пропонують дебетові карти з овердрафтом, використання яких дозволяє не тільки розпоряджатися позиковими засобами, але також зберігати і навіть накопичувати власні гроші: на позитивний залишок коштів на картрахунку найчастіше нараховуються відсотки.

Тому швидко подати заявку на кредитну карту можуть не тільки ті, хто має потребу в позикових коштах, а й клієнти, які бажають примножити власні заощадження, тим більше, що ставка нарахування по картах в окремих банках цілком порівнянна з відсотками по вкладах.

Вимоги

Перш ніж залишити заявку на кредитну карту, держатель повинен упевнитися, що він задовольняє всім вимогам кредитної організації до потенційного позичальника і може надати необхідні документи. У разі якщо вік, стаж роботи чи реєстрація позичальника не буде відповідати зазначеним в умовах параметрах або він не зможе документально підтвердити свою платоспроможність, заявка на кредитну карту може бути відхилена.

Отримання карти

Замовлення кредитної картки оформляється шляхом заповнення онлайн-анкети. Важливо уважно і точно заповнити всі обов’язкові поля заявки, оскільки на підставі наданої інформації банк прийме попереднє рішення. Коли спрямована в банк онлайн-заявка буде отримана кредитною організацією, її представник зв’яжеться з вами, щоб уточнити потрібні деталі. Зазвичай при дзвінку співробітник банку вже може повідомити приблизну суму кредитного ліміту, на яку можна розраховувати в залежності від ваших доходів, кредитної історії та інших індивідуальних даних.

На цій сторінці ви можете порівняти умови за пропозиціями різних банків, подати заявку на вподобану кредитну картку.

Онлайн заявка на кредитну картку

Замовити кредитну картку!