Оформити кредитну карту онлайн

На сьогоднішній день, люди все частіше звертаються за оформленням кредитних карт, для вирішення своїх фінансових питань. Адже за допомогою пластикової картки можна вирішити безліч грошових проблем і при цьому погашати кредит зручним для себе способом.

Те, що кредитна картка дуже корисна і зручна – ні для кого не секрет. На даний момент оформлення кредиток онлайн стає досить популярною процедурою і практично кожна банкова установа готова надає таку можливість. Багато з них – на дуже вигідних умовах.

Враховуючи те, що банків, чим далі – тим більше, з метою залучення все більшої кількості клієнтів, кожен банк намагається максимально спростити процедуру оформлення. І тепер, дуже чималу кількість банків готове своїм клієнтам запропонувати навіть таку послугу як онлайн оформлення кредитної карти. А це означає, що тепер оформити заявку на кредитку ви можете набагато простіше.

Вам не треба залишати свій будинок, добиратися до будівлі банку, очікувати часу прийому у експерта. Не потрібно також возитися з паперами і т.д. Вам достатньо просто сісти у своїй кімнаті за комп’ютер, увійти на сайт і прямо в режимі онлайн оформити собі кредитну карту.

Як оформити кредитку?

Для цього потрібно зробити декілька простих кроків:

 1. Заповнити форму
 2. Дочекатися дзвінка менеджера банку
 3. Обрати найкращий варіант пластикової карти
 4. Забрати кредитку у найближчий час

Зазвичай у всіх банках, які пропонують подібне оформлення кредиток, у бланку онлайн-анкети присутні такі пункти:

 • Прізвище, ім’я, по батькові;
 • дані паспорта;
 • електронна пошта та номер телефону;
 • місце прописки і фактичне місце проживання;
 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • відомості про місце роботи;
 • інформація про сім’ю;
 • також інформація про володіння майном;
 • і останнє – відомості про військову повинність.

Але залежно від банкової установи, може бути ще невелика кількість пунктів, якими цікавиться банк, що є обов’язковими до заповнення. Варто також враховувати, що якщо хоча б один пункт з даного переліку буде заповнений недостовірно, або ж не сподобається аналітикам банку, то вам в кредитці відмовлять.

Не варто думати, що, оформляючи кредитку не особисто в банку, а за допомогою інтернету, вийде обдурити банк і ввести недостовірну інформацію. Можете бути впевнені у тому, що служба безпеки будь-якої нормального банку має можливість перевірити достовірність всієї поданої вами інформації, так що не варто помилятися. Але навіть якщо вам вдалося обдурити службу безпеки банку, і ваша заявка була прийнята всупереч неплатоспроможності, вам все одно доведеться з’явитися в банк, щоб отримати кредитку в руки. А в банку, природно, від вас вимагатимуть пред’явити документи, і якщо обман спливе, то відмова в оформленні кредитки – це ще не найбільша можлива ваша проблема. Адже спроба обману фінансової установи переслідувана законом. І тому прислухайтеся до нашої поради: не намагайтеся обдурити банк, навіть якщо це онлайн оформлення кредитної карти.

Переваги оформлення кредитки через інтернет

Головною перевагою замовлення картки через інтернет виступає зручність її оформлення. Оскільки Ви маєте можливість перебувати в будь-якому місці, де необхідний лише доступ до інтернету. Вам достатньо заповнити анкету на отримання кредитної картки і чекати її оформлення. Погодьтеся, що в домашній обстановці зробити це набагато приємніше.

Наступною перевагою виступає можливість контролю коштів, що знаходяться на кредитній карті, все також за допомогою інтернету. І зовсім не важливо, який комп’ютер Ви будете використовувати – стаціонарний або мобільний, головними є лише мати доступ до мережі. Управляти своїми чи позиковими засобами стало просто, як ніколи!

Оформити кредитну карту через інтернет – значить заощадити час замість поїздки в банк, пошуку інформації про кредитні картки, вибору найбільш підходящої, а також заповнення необхідної документації. А якщо Ваш вибір стоїть між кредитними картами різних банків? Уявіть, скільки часу Ви можете заощадити?! Тому, спеціально для Вас, ми підібрали самі затребувані кредитні карти, з усіма умовами для їх оформлення. Вони представлені на одній, загальною сторінці, для того щоб Вам було простіше їх порівняти.
Порівняйте умови, заповніть анкету та отримайте свою кредитну картку вже сьогодні.

Оформлення кредитної картки через інтернет зручно й тому, що її може замовити будь-яка людина, не залежно від рівня його доходів, адже з безлічі кредитних програм можна виділити розраховані на людей як з великим достатком, так і з середнім. Якщо Ви маєте доступ до інтернету, то даний варіант порівняння та оформлення кредитки відмінно Вам підійде.

Виходячи з перерахованих вище переваг, можна впевнитися в тому, що отримати кредитну картку через інтернет зручно, швидко, просто і доступно. Саме тому оформлення кредитної картки по інтернету користується все більшою з кожним роком популярністю. Воно також не займає багато часу, сил і знань і по-праву вважається найпростішим вирішенням фінансових питань наших користувачів.


Залишити відповідь Скасувати відповідь