Оформити кредитну карту онлайн

Оформити кредитну карту онлайн

Те, що кредитна картка дуже корисна і зручна – ні для кого не секрет. На даний момент оформлення кредиток онлайн стає досить популярною процедурою і практично кожна банкова установа готова надає таку можливість. Багато з них – на дуже вигідних умовах.

Враховуючи те, що банків, чим далі – тим більше, з метою залучення все більшої кількості клієнтів, кожен банк намагається максимально спростити процедуру оформлення. І тепер, дуже чималу кількість банків готове своїм клієнтам запропонувати навіть таку послугу як онлайн оформлення кредитної карти. А це означає, що тепер оформити заявку на кредитку ви можете набагато простіше.

Вам не треба залишати свій будинок, добиратися до будівлі банку, очікувати часу прийому у експерта. Не потрібно також возитися з паперами і т.д. Вам достатньо просто сісти у своїй кімнаті за комп’ютер, увійти на сайт і прямо в режимі онлайн оформити собі кредитну карту.

Зазвичай у всіх банках, які пропонують подібне оформлення кредиток, у бланку онлайн-анкети присутні такі пункти:

  • Прізвище, ім’я, по батькові;
  • дані паспорта;
  • електронна пошта та номер телефону;
  • місце прописки і фактичне місце проживання;
  • ідентифікаційний номер платника податків;
  • відомості про місце роботи;
  • інформація про сім’ю;
  • також інформація про володіння майном;
  • і останнє – відомості про військову повинність.

Але залежно від банкової установи, може бути ще невелика кількість пунктів, якими цікавиться банк, що є обов’язковими до заповнення. Варто також враховувати, що якщо хоча б один пункт з даного переліку буде заповнений недостовірно, або ж не сподобається аналітикам банку, то вам в кредитці відмовлять.

Не варто думати, що, оформляючи кредитку не особисто в банку, а за допомогою інтернету, вийде обдурити банк і ввести недостовірну інформацію. Можете бути впевнені у тому, що служба безпеки будь-якої нормального банку має можливість перевірити достовірність всієї поданої вами інформації, так що не варто помилятися. Але навіть якщо вам вдалося обдурити службу безпеки банку, і ваша заявка була прийнята всупереч неплатоспроможності, вам все одно доведеться з’явитися в банк, щоб отримати кредитку в руки. А в банку, природно, від вас вимагатимуть пред’явити документи, і якщо обман спливе, то відмова в оформленні кредитки – це ще не найбільша можлива ваша проблема. Адже спроба обману фінансової установи переслідувана законом. І тому прислухайтеся до нашої поради: не намагайтеся обдурити банк, навіть якщо це онлайн оформлення кредитної карти.

Оформити кредитну карту онлайн

Замовити кредитну картку!