Отримати кредитну карту

Отримати кредитну карту

Крім того, що можна прийти у відділення банку і оформити заявку на кредитну карту, багато банків дозволяють замовити кредитну картку через інтернет. Найчастіше, для цього необхідно заповнити онлайн анкету на сайті банку і дочекатися дзвінка оператора, який розповість, коли і де зможете отримати кредитну карту, якщо рішення з Вашого питання буде позитивним.

Анкетні дані

Що стосується анкети, то при замовленні кредитної картки через інтернет-сайт банку потрібні такі дані, як: ПІБ, паспортні дані, адреса, ідентифікаційний номер платника податків, а також відомості про місце роботи, сім’ї, володінні майном, військовий обов’язок.

Документи

Чи можна давати неправдиву інформацію, без довідок і документів? Всі дані серйозно перевіряються службою безпеки банку, тому обдурити банк, в надії, що онлайн заявка на кредитну карту може нести недостовірну інформацію, не вийде. До того ж, якщо для отримання кредитки буде потрібно з’явитися у відділення банку, там можуть зажадати документальне підтвердження зазначених в анкеті даних.

Доставка та отримання карти

Можливий варіант, що картку доставлять поштою, але отримати кредитку клієнт повинен особисто. Поштове отримання безпечно, так як карта ще не активовано, а активувати її може тільки людина, яка дійсно замовила дану картку.

Скільки коштує?

Платна чи послуга замовлення кредитної картки через інтернет? Найчастіше, Ви можете отримати кредитку поштою абсолютно безкоштовно. Іноді варто заплатити за поштову пересилку або зробити якийсь одноразовий платіж у банк.

Вибір банку-емітенту

Виникає питання: кредитну картку якого банку вибрати? Який стягує плату або який за отримання кредитної картки через інтернет і пошту нічого з клієнта не вимагає? У плані надійності ми не можемо сказати, що є велика різниця між цими двома варіантами. Банк може просто убезпечити себе від тих людей які замовлять кредитну картку але користуватися нею не будуть, принісши тим самим шкоду банку. Вибір банку і типу кредитної картки залишається за Вами, як і у випадку із замовленням кредитки оффлайн.
У будь-якому разі за допомогую форми на цієї сторіки ви можете відправити заявку в декілька банків та вибрати найкращий варіант.

Отримати кредитну карту

Замовити кредитну картку!