Споживчий кредит готівкою

Споживчий кредит готівкою

Даний вид кредитування зараз переживає справжній бум в Україні. Споживчий кредит готівкою видають практично всі банки та інші фінансові організації. Основною перевагою таких кредитів є те, що вони не є цільовими. Позичальник отримує на руки певну суму, яку він може витратити абсолютно на будь-які цілі, будь то придбання побутової техніки, проведення ремонту, оплата освіти, або ж оплата дорогої туристичної путівки.

Споживчий кредит готівкою видається при наданні мінімуму документів. Найчастіше від позичальника буде потрібно лише надання паспорта та ідентифікаційного коду. Рішення про видачу кредиту, як правило, приймається протягом декількох годин.

Однак, необхідно розуміти, що кредити готівкою є для банків найбільш ризикованими і тому, розраховувати на маленьку переплату з ним не варто. Сума реальної переплати за споживчим кредитом готівкою становить від 35 до 55 відсотків на рік. Сума кредитування у більшості банків становить до 10 тис. грн. для того щоб зайняти більше вже буде потрібно надання додаткових документів, що підтверджують ваше фінансове становище, основним з яких, звичайно ж, є довідка про доходи з місця вашої роботи.

Ще однією перевагою споживчого кредиту готівкою є можливість подачі заявки онлайн, яку надають практично всі великі банки. В даному випадку ви заповнюєте анкету, після чого вам передзвонює кредитний менеджер і в телефонному режимі задає всі необхідні питання. У разі позитивного рішення вам залишається лише заїхати в банк і отримати на руки гроші.

Споживчий кредит готівкою видається на термін від року до трьох.

Будьте пильні, так як споживчі кредити готівкою облюбували численні нечистоплотні псевдоорганізації, які вимагають від позичальника початкового внеску, а потім, просто, не видають гроші на руки. Тому звертатися за кредитом слід лише у великі і відомі банки.

Споживчий кредит готівкою