Замовити кредитну картку онлайн

Замовити кредитну картку онлайн

Замовлення кредитної картки онлайн – це простий і зручний спосіб отримати рішення від банку про надання кредитного ліміту по карті не виходячи з дому.

Первеаги онлайн замовлення

Переваг відправлення онлайн-заявки багато:

  • Оформлення заявки на отримання карти за 5 хвилин.
  • Отримання кредитної карти зручним способом, наприклад поштою.
  • Високий відсоток схвалення заявок поданих через сайт.
  • Оформлення декількох кредитних карт одноразово.

Замовити кредитну картку онлайн без довідок про доходи реально!

Оформити кредитну картку без довідок про доходи онлайн за 5 хвилин завдяки нашому сайту стало зручніше! Вам тепер не потрібно сидіти і шукати найвигідніші умови і пропозиції, ми вже це зробили за вас! На нашому сайті ми зібрали для вас пропозиції від всіх провідних банків на ринку кредитних карток в Україні. Наш сервіс об’єднує таких лідерів, як: Ренесанс Кредит, Дельта Банк, Россійський Стандарт та інші.

Кредитні карти: загальна інформація

Кредитні карти, або як багато хто почав їх називати: пластик або кредитка, на сьогоднішній день є самим універсальним платіжним інструментом, що дозволяє оплачувати товар чи послугу не виходячи з будинку або офісу, отримувати гроші в кредит без відсотків на пільговий період, який може тривати до 200 днів.
Але найголовніше тепер не потрібно носити готівку і боятися їх втратити або того, що вкрадуть, достатньо мати при собі невелику пластикову картку з електронним балансом і всі грошові потреби будуть задоволені.

Замовити кредитну картку онлайн

Замовити кредитну картку!