Замовити кредитну картку онлайн

Замовлення кредитної картки онлайн – це простий і зручний спосіб отримати рішення від банку про надання кредитного ліміту по карті не виходячи з дому.

Можливість оформити заявку на кредитну карту онлайн суттєво економить час клієнта. Деякі банки пропонують замовити кредитну картку через інтернет з доставкою додому або в офіс, вказавши адресу доставки при заповненні форми. У цьому випадку взаємодія держателя з емітентом зводиться до передачі документів співробітнику кредитної організації, підписання договору та отримання карти, а необхідність відвідування офісу зовсім відпадає.

Замовлення кредитки онлайн

Онлайн замовлення кредитної карти займає всього кілька хвилин. Однак попередньо необхідно уважно ознайомитися з умовами обслуговування карти, оцінити ставку кредитування, зіставити мінімальну суму щомісячного платежу з розміром свого доходу. Багато банків у якості кредитних пропонують дебетові карти з овердрафтом, використання яких дозволяє не тільки розпоряджатися позиковими засобами, але також зберігати і навіть накопичувати власні гроші: на позитивний залишок коштів на картрахунку найчастіше нараховуються відсотки.

Тому швидко подати заявку на кредитну карту можуть не тільки ті, хто має потребу в позикових коштах, а й клієнти, які бажають примножити власні заощадження, тим більше, що ставка нарахування по картах в окремих банках цілком порівнянна з відсотками по вкладах.

Вимоги

Перш ніж залишити заявку на кредитну карту, держатель повинен упевнитися, що він задовольняє всім вимогам кредитної організації до потенційного позичальника і може надати необхідні документи. У разі якщо вік, стаж роботи чи реєстрація позичальника не буде відповідати зазначеним в умовах параметрах або він не зможе документально підтвердити свою платоспроможність, заявка на кредитну карту може бути відхилена.

Отримання карти

Замовлення кредитної картки оформляється шляхом заповнення онлайн-анкети. Важливо уважно і точно заповнити всі обов’язкові поля заявки, оскільки на підставі наданої інформації банк прийме попереднє рішення. Коли спрямована в банк онлайн-заявка буде отримана кредитною організацією, її представник зв’яжеться з вами, щоб уточнити потрібні деталі. Зазвичай при дзвінку співробітник банку вже може повідомити приблизну суму кредитного ліміту, на яку можна розраховувати в залежності від ваших доходів, кредитної історії та інших індивідуальних даних.

Первеаги онлайн замовлення

Переваг відправлення онлайн-заявки багато:

  • Оформлення заявки на отримання карти за 5 хвилин.
  • Отримання кредитної карти зручним способом, наприклад поштою.
  • Високий відсоток схвалення заявок поданих через сайт.
  • Замовлення декількох кредитних карт одноразово.

Замовити кредитну картку онлайн без довідок про доходи реально

Оформити кредитну картку без довідок про доходи онлайн за 5 хвилин завдяки нашому сайту стало зручніше. Вам тепер не потрібно сидіти і шукати найвигідніші умови і пропозиції, ми вже це зробили за вас! На нашому сайті ми зібрали для вас пропозиції від всіх провідних банків на ринку кредитних карток в Україні.

Ви можете обрати можливість доставки додому чи в офіс, або отримати карту в відділенні банку.

Кредитні карти: загальна інформація

Кредитні карти, або як багато хто почав їх називати: пластик або кредитка, на сьогоднішній день є самим універсальним платіжним інструментом, що дозволяє оплачувати товар чи послугу не виходячи з будинку або офісу, отримувати гроші в кредит без відсотків на пільговий період, який може тривати від 30 до 200 днів. Ліміт може бути від 500 до 200000 гривень.

Але найголовніше тепер не потрібно носити готівку і боятися їх втратити або того, що вкрадуть, достатньо мати при собі невелику пластикову картку з електронним балансом і всі грошові потреби будуть задоволені.


Залишити відповідь Скасувати відповідь