Оформити кредитку

Оформити кредитку

Один з найбільш затребуваних продуктів – кредитні карти, які являють собою прості платіжні карти для готівкових і безготівкових розрахунків. Головна перевага таких кредитів полягає в тому, що вони завжди під рукою, тим більше що оформити заявку на кредитну карту не становить великої праці. Сьогодні все добре і стабільно – кредитний ліміт залишається недоторканим і клієнт не платить ніяких комісій. Завтра ситуація погіршилася і терміново знадобилися гроші – використовували карту, сплатили рахунки і покупки, потім гасимо кредит у максимально короткий термін і отримуємо низький відсоток переплати. Така схема роботи є взаємовигідною для клієнтів і банків.

Крім кредитних карт, за допомогою яких можливий лише доступ до позикових коштів, банки пропонують дебетові карти з певним розміром овердрафту. На такій карті зручно зберігати свої заощадження, так як банк пропонує нарахування відсотків при тривалому невикористанні накопичених коштів. При цьому, на відміну від стандартних програм вкладів, отримати назад власні кошти можна в будь-який момент (іноді навіть без будь-якої комісії).

Заявка на кредитну картку може подаватися замість оформлення споживчих кредитів або строкових позик готівковими засобами. Основна вигода банку при цьому полягає в повністю автоматичному обслуговуванні карти, а також у тому, що багато операцій (готівкові і безготівкові) клієнт може виробляти самостійно, без допомоги операціоніста. Крім цього, кредитні картки часто припускають додаткові комісії за нестандартні послуги, використання яких для клієнта підвищує комфорт і зручність: поповнення рахунку мобільного телефону, оплата послуг ЖКГ, зняття готівки в будь-якому банкоматі, переказ грошових коштів рідним і близьким.

Оформити кредитку

Замовити кредитну картку!