Банк Михайлівський

Банк Михайлівський зареєстрований Нацбанком України від 14 червня 2013 року. Це другий банк, що з’явився на ринку в 2013 році. Акціонером Банку виступає компанія “Екосіпан”, 100 % капіталу якої належить Ярославу Борисовичу Бондаренко. Статутний капітал складає 121 млн. гривень.

Банківська діяльність здійснюється на підставі ліцензії Нацбанку України № 268 від 14.06.2013г. Банк входить до списку учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Михайлівський відноситься до IV групи за класифікацією НБУ. Його статутний капітал становить 300 млн грн. Національним рейтинговим агентством «IBI-Рейтинг» ПАТ «Банк Михайлівський» було присвоєно рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 4 (висока надійність).

У 2013 році Банк Михайлівський вже встиг приєднатися до міжнародних платіжних систем MasterCard Worldwide та VISA International.

Основна спеціалізація банку – обслуговування фізичних осіб та надання послуг споживчого кредитування на території України. На даний момент Банк Михайлівський ефективно обслуговує своїх клієнтів за основними банківськими операціями, таким як: видача кредитів, прийом депозитів, інше.

Бізнес модель Банку Михайлівський будується на багатоканальній основі. Банк активно розвивається за допомогою традиційних каналів (мереж відділень і міні-офісів), так і сучасних дистанційних каналів: мобільний та інтернет-банкінг.

Послуги, які надає Банк Михайлівський:

  • Програма страхування фінансових ризиків, яка передбачає гарантію повернення коштів, сплачених за квартиру в разі затримки введення об’єкта будівництва в експлуатацію.
  • Кредити готівкою фізособам на будь-які потреби у сумі в 30 000 гривень.
  • Програма іпотечного кредитування.
  • Депозити
  • Кредитні картки

Залишити відповідь Скасувати відповідь