Як вибрати кредитну картку?

Всі картки різняться за назвою, пріоритетами, вартістю обслуговування і т.д. При виборі кредитної картки необхідно звертати увагу на наступні параметри:
Як вибрати кредитну картку

  1. Процентна ставка. Це ціна кредиту, яку платить власник карти за використання грошей банку. Варто розуміти, що низький відсоток часто означає високу вартість випуску або обслуговування карти, і навпаки.
  2. Комісії та інші платежі. Це вартість послуг за різні операції по карті. Наприклад, часто банки беруть велику комісію за зняття грошей в банкоматах або за поповнення рахунку.
  3. Кредитний ліміт. Визначте, яку максимальну суму ви хочете займати у банку.
    Всі картки мають обмеження на видачу кредиту. Ліміт визначається виходячи з вашої платоспроможності. Чим вищий дохід, тим вище поріг позики. При занадто великому ліміті існує небезпека втратити контроль над витратами і потрапити в боргову яму. Щоб цього не сталося, уважно стежте за своїми витратами і своєчасно повертайте борг.
  4. Пільговий період. Це відрізок часу (іноді банки називають його «грейс-періодом»), протягом якого власник картки може безкоштовно користуватися позиковими коштами, вносячи тільки мінімальний платіж . У середньому він дорівнює 50-60 дням. Після завершення пільгового періоду банк проводить нарахування відсотків.
  5. Наявність додаткових опцій. Для власника будь-якої карти дуже важливо стежити за витратою коштів, для цього варто підключити послугу смс-інформування про рух грошей по рахунку або інтернет- банкінг. Також незайвим буде наявність бонусних програм – від оплати товарів і послуг ви будете отримувати різні переваги, наприклад, накопичувальні бали для оплати покупок.

😵‍💫🌀 Втомився від ненадійних слотів та складних умов виплат?
🤔💰 Шукаєш стабільні та надійні виплати?
📲 Cтабільні та швидкі виплати без підводних каменів!
🎁 Забирай вітальний бонус до 125 000 ₴+250FS без вейджеру!(без відіграшу вам ніхто не запропонує крім нас💪😎)
👇 Поспішай і переконайся самостійноЗалишити відповідь Скасувати відповідь