Як отримати кредит без довідки про доходи?

У разі якщо ви неофіційно працевлаштовані, або не працюєте тимчасово, отримати кредит у банках може перешкодити відсутність довідки про доходи. У той же самий час не обов’язково мати офіційну заробітну плату, заставне майно, або поручителів і навіть прописку, щоб оформити кредит. І хоча далеко не всі українські банки видають кредит без застави, або ж без довідки про доходи, є фінансово-кредитні установи, які все-таки пропонують подібні послуги.
Як отримати кредит без довідки про доходи?
Кредит без довідок та поручителів цікавить багатьох українців, такий вид кредиту завжди залишається затребуваним і актуальним серед великої лінійки банківських продуктів. Адже нікому не бажає витрачати свій час на збір документів, та й не завжди є відповідний заставу або для необхідної позикової суми не достатньо гарантованої зарплати. В умовах жорсткої конкуренції банки прагнуть зробити кредитну політику найбільш привабливою для своїх клієнтів. Тому зараз так популярна видача кредиту без підтвердження доходів. Дуже часто буває досить складно підтвердити необхідний дохід, тому виключивши цю довідку, банки істотно збільшать приплив клієнтів.

Переваги кредиту без довідки про доходи

Для того щоб взяти кредит вам знадобиться надати мінімум документів. Оформлення кредиту відбувається дуже швидко, тому отримати гроші ви можете вже у день подачі заявки до банку, що дозволить вирішити нагальні питання без зволікання.
Щоб оформити у банку позику без застави, серед документів на руках достатньо мати лише паспорт та ідентифікаційний код. З інших вимог банки враховують вік позичальника, як правило, кредити можуть отримати працездатні громадяни від 21 до 60 років.

До основних недоліків такого кредитування можна віднести більш високі процентні ставки, а також можливість отримати суму дещо менших розмірів, ніж при звичайному оформленні кредиту з наданням довідки. Варто знати, що банки і кредитні спілки встановлюють занадто високу вартість подібних позик. Для кредитів без довідки про доходи і будь-якого забезпечення (порука, застава) процентна ставка виставляється вище, ніж у звичайних кредитів банків. Однак при наданні додаткових документів багато банків знижують первісну кредитну ставку.

Для прийняття рішення про отримання кредиту без довідки про доходи слід отримати від співробітників кредитної установи максимально повну інформацію про умови, на яких здійснюється кредитна операція, у тому числі про усі без виключення платежі, пов’язані з отриманням кредиту та його обслуговуванням (погашенням).

Тому бажано вибрати кілька можливих пропозицій, скористатися також кредитним калькулятором – і розрахувати ваші можливі щомісячні платежі по кредиту, виходячи з умов кредитних договорів. І самостійно вибрати той щомісячний платіж, по якому переплата по вашому кредиту буде мінімальною.

Отримати кредит онлайн


😵‍💫🌀 Втомився від ненадійних слотів та складних умов виплат?
🤔💰 Шукаєш стабільні та надійні виплати?
📲 Cтабільні та швидкі виплати без підводних каменів!
🎁 Забирай вітальний бонус до 125 000 ₴+250FS без вейджеру!(без відіграшу вам ніхто не запропонує крім нас💪😎)
👇 Поспішай і переконайся самостійноЗалишити відповідь Скасувати відповідь