Як отримати кредит пенсіонеру?

Багато сучасних пенсіонерів продовжують жити активним життям, тому зовсім недивний їх інтерес до споживчих кредитів. Саме кредит допомагає пенсіонерам виконати ремонт, зробити великі покупки, поліпшити житлові умови або поїхати в круїз. Багато банків йдуть назустріч людям пенсійного віку.

В чому ж особливості кредитування громадян пенсійного віку? Ще кілька років тому банки давали кредити пенсіонерам максимум в 55-60 років, та й то знехотя. Однак сьогодні кредитні організації спростили вимоги і переглянули вікові обмеження. Причиною цих змін став цілий ряд об’єктивних факторів:

В Україні пенсіонерів стає все більше і враховую велику конкуренцію банкам стало невигідно ігнорувати таку велику соціальну групу. Банківське страхування отримує все більший розвиток і дозволяє знизити ризики позичальника і кредитора у зв’язку з різними захворюваннями або навіть смертю.
Пенсіонери є дуже сумлінними боржниками, порівняно, наприклад, з молодими фахівцями або студентами. У пенсіонерів є у власності майно, яке може стати заставним забезпеченням. Крім того пенсіонери мають гарантований дохід, у вигляді пенсії. А працюючі пенсіонери банками розглядаються, як привілейовані позичальники.
Для отримання кредиту пенсіонер повинен вирішити яка сума потрібна і на скільки безболісно можна розподілити її погашення.

При оформленні кредиту потрібно звернути увагу на ряд важливих моментів:

  • Пакет документів, які запропонує надати банк, залежить від віку позичальника, суми кредиту і терміну кредитування.
  • Позичальнику старше 65 років обов’язково доведеться купити поліс особистого страхування.
  • Кредити на суму більше 30 000 грн. готівкою пенсіонер може отримати на умовах заставного забезпечення.
  • Проте можливі винятки з правил, залежно від кредитної політики банку та індивідуальної ситуації.

Найпростіше пенсіонеру отримати короткостроковий невеликий займ готівкою (такі позики частіше надають МФО, а не банки), або POS-кредит, на покупку побутової техніки, меблів і т.п.

У середньому для пенсіонерів процентні ставки за кредитами становлять 16-25%, але банки можуть надати пільгову ставку або знижку в 1-3% своїм зарплатним клієнтам, а також тим, у кого в цьому банку відкритий пенсійний рахунок.

Вибравши банк необхідно подати анкету-заявку. Наявність поруки фізичної особи або застави є додатковим плюсом, який прискорить прийняття банком рішення. Досвідчені позичальники пенсійного віку проводять регулярний моніторинг кредитного ринку і «ловлять» спецпропозиції банків, які розраховані саме на пенсіонерів.

Отримати кредит онлайн


😵‍💫🌀 Втомився від ненадійних слотів та складних умов виплат?
🤔💰 Шукаєш стабільні та надійні виплати?
📲 Cтабільні та швидкі виплати без підводних каменів!
🎁 Забирай вітальний бонус до 125 000 ₴+250FS без вейджеру!(без відіграшу вам ніхто не запропонує крім нас💪😎)
👇 Поспішай і переконайся самостійноЗалишити відповідь Скасувати відповідь