МайКредіт mycredit.ua Гроші до зарплати терміновий кредит на картку без відсотків мікропозик онлайн. Вхід в особистий кабінет.

Всім привіт Мене звуть Сашко і сьогодні ми з вами Пройдемося по всіх етапах отримання кредиту в МайКредіт (mycredit.ua)

Як ви самі знаєте без грошей зараз просто нікуди як буває вони заперечували ситуація коли несподівано знадобилися гроші може виникнути будь-який момент як правило бігати по банках збирати документи довго чекати відповіді немає ні часу ні бажання ні сил, тому в МайКредіт ми зробили цю процедуру отримання кредиту зручною легкої і швидкої.

 

Як же отримати кредит в МайКредіт?

Все дуже просто, перше що вам потрібно буде зробити це на головній сторінці сайту My Credit ua вибрати необхідну вам суму і тривалість занять При цьому варто пам’ятати що при першому зверненні максимальна сума кредиту не може перевищувати 10000 ГРИВЕНЬ!

Відразу після вибору умов ми переходимо до наступного етапу реєстрації.

 

На другому етапі ми створюємо Особистий кабінет для цього ми вказуємо номер мобільного телефону електронну пошту а також придумаємо пароль для входу, вийшло?

Тепер можна переходити до подачі заявки, перш ніж заповнити заявку Підготуйте номер вашого паспорта, ідентифікаційний код при цьому робити копії документів і або фотографуватися з ними в руках вам не знадобиться.

 

Важливий момент Намагайтеся максимально чесно і повно відповідати на запитання нашої анкети вся інформація перевіряється на достовірність нашими співробітниками і від цього залежить швидкість прийняття рішення за вашою заявкою!

 

Заповнюємо інформацію по всім полям їх переходимо до наступного етапу.

Прив’язка карта це дуже важливо, при подачі заявки перевіряє дані по карті ми отримуємо підтвердження що саме ви оформляєте кредит а не шахрай який заволодів вашими документами.

 

Для того щоб прив’язати карту вам буде потрібно ввести її реквізити далі на вашій карті буде тимчасово заблокована сума до 5 ГРН. цю заблоковану суму Вам потрібно буде ввести в спеціальне поле.

Важливо відзначити сума на мапі списується тимчасово і протягом максимум 24 годин буде повернута на вашу карту!

Відмінно ваша карта підтверджена, заявка потрапила до нас на обробку! Якщо ви вийшли з вашого особистого кабінету Вам необхідно знову туди зайти для цього вводимо логін і пароль який ви вказали при реєстрації.

Коли ваша заявка схвалена виведіть договір на кредит у своєму особистому кабінеті вітаємо залишилися лічені секунди до моменту коли ви отримаєте гроші!

 

Тиснемо на підтвердити договір і гроші моментально потрапляють до вас на карту!

Думка про те що взяти кредит складно давно застаріла сьогодні оформити позику швидко легко і просто разом з МайКредіт!


😵‍💫🌀 Втомився від ненадійних слотів та складних умов виплат?
🤔💰 Шукаєш стабільні та надійні виплати?
📲 Cтабільні та швидкі виплати без підводних каменів!
🎁 Забирай вітальний бонус до 125 000 ₴+250FS без вейджеру!(без відіграшу вам ніхто не запропонує крім нас💪😎)
👇 Поспішай і переконайся самостійно