Внески для фізичних осіб

Банківський депозит – це надійний спосіб зберегти і примножити свої кошти. Ми відповідально підійшли до цього питання, тому пропонуємо клієнтам просту, але вигідну систему банківських вкладів у гривні, євро і іншій валюті. Базовими умовами наших депозитів є:

  • Прибутковість. Незалежно від виду вкладу Ви завжди залишитеся у виграші.
  • Надійність. Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання, тому гарантуємо повернення вкладу та відсотків до нього нашому клієнту відповідно до умов договору.

Звертаємо вашу увагу, що при здійсненні банками переказів коштів за дорученням фізичних осіб без відкриття банківських рахунків, зазначені грошові кошти страхуванню не підлягають.

Просимо Вас своєчасно подавати інформацію про зміни у поданих при укладанні договору банківського вкладу або договору банківського рахунку відомостях (прізвища, імені, по батькові, адреси реєстрації, поштової адреси, виду та реквізитів документа, що засвідчує особу).

Варіанти внесків для фізичних осіб

Ви можете зробити депозитний внесок у національній або в іншій валюті. Щоб розрахувати найбільш вигідний для Вас варіант, пропонуємо ознайомитися з калькулятором вкладів. Так Ви можете визначити для себе: краще вибрати валютні вклади в євро або в доларах, «Накопичувальний» або «Прибутковий».

Ми пропонуємо внески для фізичних осіб кількох варіантів. Відрізняються вони не тільки величиною процентних ставок, але також і терміном вкладення. Вибір залежить від того, яку мету ставить перед собою вкладник. Найбільш вигідні – це строкові.


Залишити відповідь Скасувати відповідь