Онлайн заявка на депозит

Мабуть, будь-яка розсудлива людина ніколи не відмовиться від можливості примножити свій капітал. Одні вважають за краще ризикувати і інвестувати в нерухомість або акції, інші ж в цьому абсолютно нічого не розуміють і відкривають вклад онлайн або ж заводять депозитний рахунок безпосередньо в банку.
Так чи інакше, подібний варіант здається найбільш цікавим за тієї умови, що втратити частину коштів Ви не готові. І якщо при підборі кредитної пропозиції потенційним банківським клієнтам доводиться задаватися питанням, де процентні ставки нижче, то, вибираючи банківську організацію для заощадження своїх накопичень, вони, перш за все, прагнуть звертати свої увагу на те, де пропонують найвищі відсотки за вкладами.

Але про конкретні пропозиції поговоримо трохи пізніше, а для початку звернемо свою увагу на те, які взагалі існують види вкладів. Зрозуміло, кожна кредитна організація пропонує свої депозитні продукти, що відрізняються один від одного як назвою, так і умовами поповнення та зняття грошових коштів. Тим не менше, всі вони діляться на дві великі групи: строкові вклади та депозити до запитання. Зупинити свій вибір на одному з цих варіантів не так вже й просто і діяти тут слід у відповідності з власним фінансовим планом.
Наприклад, якщо Ви отримали на руки величезну суму (допустимо, отримали спадщину), то в такому випадку буде краще відкрити депозит, що не потребує регулярного поповнення і не передбачає дострокове зняття коштів. Якщо є намір приготуватися до “кращого життя”, то радиться відкрити вклад з можливістю щомісячного поповнення. Зрештою, якщо Ви не знаєте, коли саме можуть знадобитися гроші, краще зупинитися на варіанті з можливістю дострокового зняття коштів. При цьому можна заздалегідь обговорити, чи весь депозит Ви зможете зняти або ж будь-яку його частину.

Природно, для відкриття депозитного рахунку в банківській організації потрібно надати ряд документів. Так, фізичним особам знадобиться лише паспорт громадянина України, а також довідка з податкової інспекції, яка свідчить про присвоєння ІПН. У тому випадку, якщо оформити онлайн заявку на вклад захоче нерезидент, то фінансова установа може додатково зажадати документи, що підтверджують джерела грошових надходжень.
Юридичним же особам, у тому числі і індивідуальним підприємцям, для відкриття ощадного рахунку буде потрібен класичний” пакет документів. Втім, якщо компанія планує відкрити депозит в обслуговуючому банку, то пакет документів і зовсім буде гранично мінімізований.

Однак віднедавна відкрити депозитний рахунок можна, що називається, не відходячи від комп’ютера в режимі online. Так, сьогодні російським вкладникам доступно два види онлайн-депозитів. Перший – своєрідна онлайн заявка на відкриття вкладу, яку можна заповнити на офіційному банківському сайті, а потім відвідати відділення кредитної організації та просто внести гроші в касу, попередньо поставивши підпис під уже готовими документами. Другий – можливість відкрити депозит онлайн без відвідування банківського відділення, перевівши кошти на ощадний рахунок за допомогою системи Інтернет-банкінгу.

Цікаво, але подібні онлайн-продукти мають тільки позитивні відгуки з боку клієнтів, що ними вже скористалися. І це зовсім не дивно. В даний час у нашій країні кількість потенційних клієнтів банківських онлайн-послуг вимірюється вже не мільйонами, а десятками мільйонів користувачів інтернету. І їх число зростає з кожним днем, як, власне, і збільшується перелік онлайн-послуг.
Все більше людей приходять до усвідомлення того, наскільки комфортним є дистанційне банківське обслуговування, оформлення через Всесвітню павутину банківських послуг і продуктів.


Залишити відповідь Скасувати відповідь