Кредит на весілля

Про весілля мріють практично всі закохані пари. Особливо дівчата. Задовго до грандіозної події, вони просто очаровуються цим днем. Але, як часто трапляється, чим ближче день весілля, тим більше відчувається реальність. Всі мрії та ідеї, раптом стають захмарними для бюджету пари. Доводиться думати про виключення певних частин торжества.

Подумати тільки, доводиться планувати і розраховувати буквально все, розподіляючи це за наявним бюджетом. На сьогоднішній день, за середнім показником статистики, мінімальна сума весілля обійдеться вам у 40 тис. гривень. Плюс/мінус дрібні витрати і всілякі деталі.

Не кожен захоче проводити скромне весілля, адже це одна з найграндіозніших подій у житті. Тому не витрати намагаються скорочувати, а бюджет. Хтось відкладає весілля на певний період (від півроку і більше). Деякі займають грошей у друзів, знайомих, рідних. Але чи багато таким чином можна зібрати і скільки доведеться записувати, щоб потім віддавати? Питання досить спірне.

В основному, всі витрати, та й не тільки вони, залишаються на плечах молодої пари. Гарячу вдачу, бажання і велика кількість ідей не повинні бути перервані фінансовою обмеженістю. Давно придуманий вихід з такої скрутної ситуації. Весілля в кредит! Ви завжди можете взяти споживчий або цільовий кредит.

У різних банках існує свій спектр послуг і безліч програм кредитування, але найчастіше зустрічаються такі пакети послуг:

  • Кредит на фіксовану суму без опису мети витрат. Більшість банків вільно пропонують подібні послуги. Хоча, безумовно, не всі оформлювачі захочуть наосліп видавати гроші, тому зажадають все ж вказати і підтвердити область витрат. Заздалегідь підготуйте всі необхідні документи. Так ви позбавите себе від зайвих проблем.
  • В основному, банк видає кредит від 1 до 3 років. З можливістю дострокового погашення, або без неї. Варто дізнатися про це заздалегідь. В іншому випадку, будете оштрафовані.

  • Цільовий «Кредит на весілля», його банки видають не тільки на весілля, а й для інших великих цілей. Наприклад, придбання нерухомості, машини і т.п. У цьому списку присутне і весілля. На нього охоче погоджуються видавати кредит.

Але для цього вам буде потрібно дещо пам’ятати:

  1. Вибирайте банк з найменшою процентною ставкою;
  2. Скласти і подати в банк заяву на надання кредиту для весілля;
  3. Мати і надати, у разі вимоги, необхідні документи по можливим витратам;
  4. Зробити копії ваших документів, щоб оформити кредит.

Така послуга має певні плюси:

  1. Більш низька процентна ставка в порівнянні із споживчим кредитом;
  2. Терміни погашення трохи вище, ніж в інших випадках;
  3. Існує можливість погасити кредит завчасно, не отримуючи при цьому штрафи.

Люди по-своєму оцінюють ту чи іншу можливість з кредитом. Можливо, у вашому випадку будуть інші, більш вигідні програми кредитування. Вибирати в будь-якому випадку вам. Але пам’ятайте, не варто переоцінювати свої можливості. Кредит вам все одно потрібно буде виплачувати, плюс відсотки. Поставтеся до цієї справи дуже серйозно.

А ми, в свою чергу, бажаємо вам успішних приготувань до весілля і фінансового достатку для її проведення! Будьте щасливі, удачі!


Залишити відповідь Скасувати відповідь