Кредит на подорож

Банки України давно вже зрозуміли, що наші громадяни люблять подорожувати і подбали про те, щоб розробити спеціальні кредитні програми. Сьогодні Ви практично в кожному банку можете взяти гроші на туристичну поїздку, оформивши споживчий кредит «на будь-що», або спеціальний цільовий займ.

Кредит на подорож має відмінності від інших кредитних програм:

  • Він обмежений по сумі. Ви зможете отримати від 5 до 20 тис. грн.
  • Він надається на короткий термін. Як правило вам запропонують погасити кредит в строк 3-6 місяців, максимум становить 12 місяців.
  • На даний тип кредиту можливе зниження відсоткової ставки на 0,5-2%. Таку пільгу можуть надати, якщо частину туру ви оплатите самостійно.
  • Заявка на кредит для подорожі зазвичай складає не більше доби.

Як же отримати кредит на здійснення своєї заповітної мрії?

Зробити це можна 2 шляхами:

  1. Звернутися в банк, який має програму «Кредит на відпочинок». Сьогодні такі кредити надають Ощадбанк, Platinum Bank, Індекс-банк, ВіЕйБі, Плюс-банк, «Ренесанс Кредит» і багато інших банків.
  2. Отримати кредит через туристичне агентство, яке у своїй рекламі пропонує тури в кредит і співпрацює з певним банком.

Обидва шляхи практично рівнозначні. Єдина перевага першого шляху в тому, що ви зможете оформивши кредит знайти турагенство з вигідними цінами і великим асортиментом послуг.

Крім того, якщо вартість туру буде менше суми, наданої банком, то різницю Ви зможете використовувати як додатковий ліміт по кредитній карті. Крім того, в банку вам можливо запропонують інші програми. Іноді звичайний споживчий кредит «На будь-що» коштує набагато дешевше різних спеціальних програм і видається на більший термін.

Вибираючи кредитну програму, пам’ятайте, що Ви будете зобов’язані придбати страховий поліс на час поїздки. Цю вимогу висувають всі туристичні агенції та банки. Крім того повертати кредит потрібно буде в невеликі терміни. Тому проаналізуйте свої реальні доходи, так як штрафи за прострочення можуть бути драконівськими


Залишити відповідь Скасувати відповідь