Кредит до зарплати онлайн

Як часто наше життя підкидає нам різні сюрпризи. Телевізор зламався в самий розпал олімпіади, або двигун на машині забарахлив, на ремонт квартири не вистачає зовсім трохи, або за навчання треба заплатити терміново. Сюрпризів протягом місяця предостатньо, а зарплата всього одна. Мало у кого є начальник або директор, працюючи з яким можна похвалитися, що: «я мовляв, позичу грошей, а він потім вирахує і ніяких проблем».

Багатьом доводиться або терпляче чекати, або брати гроші до зарплати у родичів і знайомих. Але тим, як правило, це швидко набридає, і згодом, вони шукають масу привідів і відмовок, щоб більше в борг не давати. Може звернутися до друзів, до послуг ломбардів або банків? Але є й інший вихід, сучасний і простий.

І що ж робити коли дуже треба, зайняти немає у кого, а до жаданої получки ще чекати цілих два, а то й три тижні?

Насправді вихід є з усіх ситуацій. Не так давно в містах України стали з’являтися легкі можливості взяти у борг до зарплати.

Тепер стало можливим отримати позику до зарплати в режимі онлайн. Що являє подібного роду послуга? Позики до зарплати – це свого роду невеликі за сумою кредити, так звані мікрокредити, які, як правило, від 250 і до 10000 гривень видаються готівкою. Займ грошей до зарплати онлайн видається на короткий термін (залежить від різного МФО) – від трьох днів і до двох-трьох місяців. Такі кредити в Україні видаються спеціальними мікрофінансовими організаціями (МФО). Їх діяльність регулюється законодавством в обов’язковому порядку.

Важливою відмінною рисою позик до зарплати є їх доступність. Отримати гроші до зарплати тепер може будь-яка людина з середнім місячним заробітком. Більш того охоче беруть позику грошей до зарплати люди, які перебувають у вельми безвихідній, навіть можна сказати, в складній життєвій ситуації. І яким потрібна певна сума грошей, але немає часу чекати схвалення кредиту якимось банком. Досить просто надати свій паспорт Мікрофінансовий установі для видачі готівки або ж подати заявку на отримання мікрозайму онлайн, указавши в ній свої паспортні дані. Варто сказати, що ця процедура набагато простіша, ніж у банків, які вимагають велику папку документів.

Як же оформити невеликий кредит до зарплати?

Всі легше простого. Необхідно, в першу чергу, визначитися з необхідною сумою, як правило, від 250 до 50000 гривень. Потім прикинути за який час її буде реально віддати, як правило – до 21 дня. Це треба відразу брати до уваги, оскільки із збільшенням терміну і більшої суми – збільшується процентна ставка, відповідно при меншій сумі і коротких строках – відсоток буде менше. При цьому дострокове погашення не те що не карається – воно ще є і вигідним.

Другим етапом буде – зайти на відповідну інтернет сторінку нашого сайту, попередньо приготувавши паспорт. Вибрати вже обдумані терміни і суму і приступити до заповнення заявки на позику грошей. До зарплатні рішення про видачу чекати вже точно не доведеться. Залежно від того, як повно і якісно були заповнені всі графи анкети, рішення приймається протягом 3 хвилин. У рідких випадках – цей захід може затягнутися до однієї години. Після отримання позитивної відповіді протягом доби на банківський рахунок, вказаний при реєстрації, надійдуть гроші, якими сміливо можна починати розпоряджатися.

Хвилюватися про те, чи дадуть позику чи ні, особливо не варто. У більшості випадків, можна навіть сказати майже у всіх випадках, рішення про видачу грошей вирішується швидко і з позитивним результатом.

Які недоліки є у кредитів до зарплати?

Кредіт до зарплати видається швидко і без збору різних документів. Але є й мінуси. За швидке отримання готівки клієнт буде переплачувати завищену процентну ставку. Однак високий розмір переплати виправданий, оскільки МФО ризикує видачею готівки фізичним особам, які не представляють довідку про доходи. Кожен раз МФО ризикує не отримати назад свої гроші, так як за такий короткий термін видачі термінового позики до зарплати організація не перевіряє платоспроможність свого клієнта, все йде на довірі. Хоча клієнту, з іншого боку, це вигідно.

Розраховуючи на кредит не варто переживати як у випадку з банківськими системам. Що вам може завадити:

  • негативний рейтинг кредитних бюро;
  • наявність непогашених кредитів;
  • відсутність довідки про доходи;
  • маленька офіційна зарплата.

Погашення кредиту онлайн і не тільки

Погашення позики здійснюється так само просто, як і видача. Є багато способів, але найпоширеніший – це за допомогою банківських карт, готівкою, електронною валютою або за допомогою мобільних операторів. Але це тільки мала частина існуючих способів оплати. Кожен може підібрати той, який йому буде зручним і простим.

Видача кредиту на карту

Тепер термінові позики до зарплати можна отримати не лише готівкою, а й на банківську карту. Як це відбувається? Певна сума грошей переводиться на банківський рахунок, і людина може отримати свій кредит до заробітної плати в найближчому банку.


Залишити відповідь Скасувати відповідь