Кредит до зарплати

Кредит до зарплати

Як часто наше життя підкидає нам різні сюрпризи. Телевізор зламався в самий розпал олімпіади, або двигун на машині забарахлив, на ремонт квартири не вистачає зовсім трохи, або за навчання треба заплатити терміново. Сюрпризів протягом місяця предостатньо, а зарплата всього одна. Мало у кого є начальник або директор, працюючи з яким можна похвалитися, що: «я мовляв, позичу грошей, а він потім вирахує і ніяких проблем».

Багатьом доводиться або терпляче чекати, або брати гроші до зарплати у родичів і знайомих. Але тим, як правило, це швидко набридає, і згодом, вони шукають масу привідів і відмовок, щоб більше в борг не давати.

І що ж робити коли дуже треба, зайняти немає у кого, а до жаданої получки ще чекати цілих два, а то й три тижні?

Насправді вихід є з усіх ситуацій. Не так давно в містах України стали з’являтися легкі можливості взяти у борг до зарплати. Велика перевага таких позик ще й у тому, що вони здійснюються за допомогою мережі інтернет.

Як же взяти невеликий кредит до зарплати?

Всі легше простого. Необхідно, в першу чергу, визначитися з необхідною сумою, як правило, від 250 до 50000 гривень. Потім прикинути за який час її буде реально віддати, як правило – до 21 дня. Це треба відразу брати до уваги, оскільки із збільшенням терміну і більшої суми – збільшується процентна ставка, відповідно при меншій сумі і коротких строках – відсоток буде менше. При цьому дострокове погашення не те що не карається – воно ще є і вигідним.

Другим етапом буде – зайти на відповідну інтернет сторінку нашого сайту, попередньо приготувавши паспорт. Вибрати вже обдумані терміни і суму і приступити до заповнення заявки на позику грошей. До зарплатні рішення про видачу чекати вже точно не доведеться. Залежно від того, як повно і якісно були заповнені всі графи анкети, рішення приймається протягом 3 хвилин. У рідких випадках – цей захід може затягнутися до однієї години. Після отримання позитивної відповіді протягом доби на банківський рахунок, вказаний при реєстрації, надійдуть гроші, якими сміливо можна починати розпоряджатися.

Хвилюватися про те, чи дадуть позику чи ні, особливо не варто. У більшості випадків, можна навіть сказати майже у всіх випадках, рішення про видачу грошей вирішується швидко і з позитивним результатом.

Розраховуючи на кредит не варто переживати як у випадку з банківськими системам. Що вам може завадити:

  • негативний рейтинг кредитних бюро;
  • наявність непогашених кредитів;
  • відсутність довідки про доходи;
  • маленька офіційна зарплата.

Погашення позики здійснюється так само просто, як і видача . Є багато способів, але найпоширеніший – це за допомогою банківських карт, електронної валюти або за допомогою мобільних операторів. Але це тільки мала частина існуючих способів оплати. Кожен може підібрати той, який йому буде зручним і простим.

Кредит до зарплати