Кредити готівкою

Кредити готівкою – позика, видана банком під порівняно невисокий відсоток на термін від 1 місяця до 5 років. В Україні кредити готівкою вважаються найбільш поширеними і затребуваними: якщо правильно вибрати кредитну програму, можна з легкістю вирішити всі фінансові питання з мінімальними витратами часу і сил.

У нас на сайті можна оформити онлайн заявку на кредит готівкою на суму в межах до 200 000 грн. Таким чином, отримавши гроші, ви можете витратити їх на оплату навчання, лікування, на купівлю нового авто, житла і т. д.

Переваги кредитів готівкою

До переваги кредитів готівкою, крім великих можливостей, які відкриваються перед позичальником, можна віднести:

Оперативність при оформленні: при подачі онлайн-заявки рішення може бути надано протягом 24 годин (іноді банку достатньо 10 хвилин), а договір підписується в день отримання відповіді. Таким чином, вам потрібна рівно доба, щоб отримати можливість розпоряджатися сумою в межах до 200 тисяч гривень.

Вигода. Ставки за такими кредитами, як правило, невисокі – вони лише не набагато вище існуючого у країні рівня інфляції.

Доступність. Деякі кредити видаються готівкою навіть без довідки про доходи, при цьому від позичальника не потрібно залучати поручителя або передавати будь-яке майно в заставу.

Зручність. Ви можете відразу ж використовувати отримані кошти, а погашати кредит готівкою буде дуже легко – зазвичай банки пропонують аннуітетний графік, згідно з яким вам потрібно буде кожен місяць вносити одну й ту ж фіксовану суму на один і той же рахунок.

Оформлення кредита

Оформити заявку на кредит готівкою ви можете в онлайн прямо зараз. Для цього вам потрібно:

  1. Заповнити коротку форму online-заяви на нашому сайті.
  2. Дочекатися відповіді від кредитної організації (або по телефону, або у формі sms повідомлення).
  3. Звернутися в банк для підписання документів та отримання грошей.

Кредити готівкою – це найбільш доступний і простий спосіб реалізувати ваші плани, і при цьому не обтяжувати сімейний бюджет високим розміром виплат.


Залишити відповідь Скасувати відповідь