ПриватБанк

ПриватБанкПриватБанк – найбільший банк України за кількістю клієнтів, активами, кредитним портфелем і виплачуваними податками до бюджету країни.

Штаб-квартира ПриватБанку, на відміну від більшості великих банків України, знаходиться не у Києві, а в Дніпропетровську. Крім того, ПриватБанк є єдиним з великих банків України зі 100% українським капіталом. Система банку налічує більше ніж 30 тисяч співробітників. Результати дослідження ринку банківських послуг, який був проведений компанією GFK Україна , показали, що послугами ПриватБанку користується кожен третій , а саме 33,2 %, з опитаних клієнтів банків, враховуючи це кожен четвертий (24,9 %) користується більш ніж однією послугою і вважає ПриватБанк своїм основним банком. За станом на 1 лютого 2011 року 3,4 млн. осіб отримують зарплатню за допомогою карткок ПриватБанку, тут обслуговується 2,4 млн. пенсіонерів України, 1 млн. студентів отримують стипендії через ПриватБанк. Інфраструктура банку на Україні становить 3202 філії та офісу в містах і районах країни, 2228 терміналів самообслуговування, 6975 банкоматів, 35 486 POS-терміналів. За середніми показниками, протягом доби до ПриватБанку за наданням необхідних послуг звертається 1,5 млн. його клієнтів.

Міжнародна банківська мережа ПриватБанку містить у собі такі банки-партнери як AS PrivatBank (Латвія) , Москомприватбанк (Російська Федерація), ТаоПриватБанк (Грузія) та AS PrivatBank (Португалія). Крім того, ПриватБанк має свої представництва і філії в дванадцятьох країнах світу, включаючи Великобританію, Кіпр, Італію і Китай.

ПриватБанк є одним з більш інноваційних банків світу. Задля прикладу – більше 10 років тому банк одним з перших у всьому світі став користуватися одноразовими SMS-паролями. Серед останніх нововведень, які отримали визнання серед клієнтів банків всього світу, є такі продукти, як вхід в Інтернет-банкінг через використання QR-коду, онлайн-інкасація, платіжний міні-термінал, і десятки різноманітних мобільних додатків. ПриватБанк першим в Україні запропонував клієнтам послуги «Приват24» – інтернет-банкінгу.

Банк входить до числа лідерів ринку платіжних карток України, його частка складає 51 % серед всіх випущених платіжних карток країни, близько 49 % всіх платіжних карт, за якими в 2012 році здійснювали операції, припадає на ПриватБанк.

На початок 2013 року ПриватБанк є самим популярним банком в Україні для розміщення фізособами депозитів, на його частку припадає 23,2 % від загальної суми вкладів від приватних осіб.


Залишити відповідь Скасувати відповідь