Платинум Банк

ПАТ «Платинум Банк» Україна – роздрібний банк, що працює на міжнародному ринку і надає значну частину споживчих кредитів готівкою в Україні. Мета банку – побудова бізнесу, легкого і зрозумілого для клієнтів, отримання кращих результатів для акціонерів, створення репутації соціально – відповідального банку.

Банк зареєстрований НБУ в січні 2005 року як Міжнародний Іпотечний Банк. У квітні 2006 року акціонерами банку та компанією Фаворит Капітал (працює в сфері споживчого кредитування) була заснована холдингова компанія IMB Group. Ця компанія випустила нові акції і в червні 2006 року видала з них 46 % західним акціонерам, в результаті чого отримала 31,5 млн доларів додаткового капіталу. Через рік, у травні 2007 р., IMB Group здійснила чергову емісію акцій. Сума емісії склала 100 млн доларів, а ціна за одну акцію – 79,92 долара, оцінюючи таким чином компанію в 263500000 доларів з завершення фінансування.

56200000 доларів на додаткову емісію були внесені акціонерами East Capital і Horizon Capital, інвестиційним банком з США та іншими міноритарними акціонерами, а 43800000 доларів – компанією Warburg Pincus. У грудні 2008 року розпочався процес ребрендингу Міжнародного Іпотечного Банку в Platinum Bank. У березні 2009 року відповідно до вимог ЗУ « Про банки і банківську діяльність » ЗАТ «Міжнародний Іпотечний Банк» поміняв правову форму на Відкрите акціонерне товариство і офіційно змінив назву на «Platinum Bank». У квітні того ж року мережа відділень та пунктів продажу банку була переоформлена відповідно до стандартів бренду Platinum Bank.

ПАТ «Платинум Банк» – учасник Фонду гарантування вкладів (у реєстрі за № 179 від 24.02.2005 р., свідоцтво учасника № 170 від 03.10.2010 р.), член Українського Кредитно – Банківського Союзу, Американської Торгової Палати в Україні, Асоціації українських банків та ін.

Банк співпрацює з Фондом Східна Європа в рамках програми адресної допомоги дітям, реалізовує проект «Go green», покликаний зменшити негативний вплив діяльності установи на навколишнє середовище і надати сприяння раціональному використанню ресурсів (таким чином серед працівників банку агітує дотримання принципів енергозбереження, економії води, збереження паперу, правильної організації закупівель), а також проводить освітні програми для дітей («комп’ютерний світ» і «фінансовий світ»).

ПАТ «Платинум Банк» надає банківські послуги на підставі ліцензії НБУ № 217 від 31.01.2005 р.

Станом на 1 липня 2010 його статутний капітал склав 380 567 000 грн.

Структура банку: головний офіс – «Платинум Банк» Київ, 21 відділення в шести регіонах країни (Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса та ін.)

Власники акцій банку:
100% – PT PLATINUM PUBLIC LIMITED (Кіпр).

Надані послуги

  •  кредитування;
  •  прийом депозитних внесків;
  •  відкриття поточних рахунків.

Залишити відповідь Скасувати відповідь