Дельта Банк

Дельта Банк – це універсальний банк, який може запропонувати величезний спектр банківських продуктів для будь-яких клієнтів. З 2006 року цей банк є лідером і експертом у споживчому кредитуванні. Дельта Банк пропонує один з найвищих відсотків за депозитними вкладами фізичних осіб. Обслуговує великі корпоративні підприємства та осіб дрібного бізнесу.
Дельта Банк Україна
Дата реєстрації банку – 15 лютого 2006 року, отримав ліцензію Національного банку України 20.04.2006 року. Також є постійним учасником Фонду гарантування вкладів. Цей банк займає місце в списку найбільших банків України.

Цей банк поєднує в собі сучасні європейські та українські традиції ведення банківської справи. Кількість клієнтів банку складає більше 3,5 млн. осіб. Банк співпрацює з Міжнародним бюро кредитних історій.

Микола Лагун – засновник і власниць 70% акцій банк. Є головою наглядової ради Дельта Банку. Неодноразово був переможцем та фіналістом конкурсів НБУ. У 2008 році банк емітував більше 500 тис. пластикових кредитних карт і зайняв 4 місце серед банків України обсягами активних продуктів кредитування.

Активи банку на перше січня 2012 року становить 23,22 млрд. гривень, кредитний портфель – 14,97 млрд.гривень, залишки в інших банках і рахунках НБУ – 2,57 млрд.гривень. Портфель депозитів фізичних осіб на січень 2012 склав 8,19 млрд.гривень.

Американської корпорації Cargill Financial Services належить 30 % акцій банку.

По всій території України налічується 118 відділень банку. Дельта банк співпрацює з такими торговими гігантами як: «Фокстрот», «Технополіс», «Комфі», «Ельдорадо» і тд.

Дельта банк залишається лідером споживчого кредитування на Українському ринку. Він витиснув з лідерів такого гіганта як Приват Банк і утримує позиції лідера. При банку знаходиться своя страхова компанія, компанія по збору боргів і недержавний пенсійний фонд.

На 1 грудня 2012 Дельта займає друге місце за фінансовим результатом і сьоме місце за обсягом депозитного портфеля серед 153 банків України.

Послуги Дельта Банку

Фізичним особам:

  • Видача кредитів і кредитних карт;
  • Прийняття вкладів (депозитів);
  • Дистанційний доступ до рахунків за допомогою системи «Інтернет-банк» (Дельта-Банк онлайн);

Юридичним особам:

  • Видача кредитів;
  • Прийняття депозитів для бізнесу;
  • Зарплатний проект (видача зарплати на карткові рахунки працівників підприємства);
  • Розрахунково-касове обслуговування.

Залишити відповідь Скасувати відповідь