Кредит на машину

На які тільки маневри не йдуть продавці, щоб покупець придбав саме їх товар! Так і в банківській сфері. Кожен фінансовий діяч прагне надати клієнту кращі послуги на більш вигідних умовах.

Широкий перелік банківських можливостей природним чином матиме позитивний вплив на формування великої клієнтської бази. Ось і працюють менеджери в поті чола, додаючи нові види.

Оформити кредит на машину

Сьогодні ми поговоримо про одну програму автокредитування – «Buy-back» (зворотний викуп). У чому ж особливості даного виду кредитування, чим може привабити така послуга людини, яка вирішила придбати машину. Давайте розбиратися.

Отже, сенс автокредитування «Buy-back» полягає в наступному. При оформленні кредиту на машину змінюються терміни погашення заборгованості. Так кредитополучатель гасить заборгованість по частині наданих йому коштів. Суму в розмірі від 20 до 55 відсотків від загальної кількості позики, клієнт вносить в останній період терміну кредитування.

Причому гроші позичальник вносить відразу одним платежем. Це відбувається в більшості випадків за рахунок продажу машини автодилеру в зворотному порядку. Така форма називається відкладеним або залишковим платежем.

У договорі купівлі-продажу, який оформляється заздалегідь до вчинення всіх маніпуляцій, вказуються всі нюанси. Це стосується в першу чергу наступного викупу автомобіля. Автодилер домовляється з клієнтом, на яких умовах буде проведена оплата, порядок передачі та спосіб внесення коштів, вартість предмета договору. Прописуються зобов’язання сторін, їх відповідальність.

Що здобуває автомобіль попросять проводити обслуговування транспорту тільки в сервісних центрах дилера. Цього не варто боятися – це цілком нормальне явище.

Як тільки покупка машини буде здійснена автоділером у позичальника, перший перерахує на банківський рахунок суму, яка буде дорівнювати залишку по заборгованості перед банком. Потім фінансова організація погасить заборгованість, що залишилася по позиці. У разі виникнення грошової різниці в результаті цих маніпуляцій, отримана сума може бути внесена за новий автомобіль.

Якщо клієнт забажає, то він запросто в стані проплатити відкладений платіж власними коштами або за рахунок оформлення нової позики. У такій ситуації людина стає повним власником свого автомобіля.

Послуги кредитування «Buy-back» надають самі автодилери, які співпрацюють з банками. Підходить така схема любителям міняти свій транспорт кожні два-три роки. Тільки зверніть увагу, що при зворотному викупі машини автоділером, ціни сильно занижуються.

Оформити кредит на машину


Залишити відповідь Скасувати відповідь