Автомобільний кредит

Практично кожна людина при великому бажанні може придбати автомобіль. Нехай це буде не нова машина з салону, а стара – на таку знайдуться кошти вже точно. Вам в цьому допоможуть банківські програми автокредитування.

Сьогодні автосалони, дилери і самі виробники автомобілів йдуть на співпрацю з фінансовими установами. Прямо на місці вам без праці нададуть грошову допомогу у вигляді позики.

Оформити автомобільний кредит

Таких програм кредитування на покупку автомобілів досить багато. При цьому організація-кредитор висуває свої умови. Кожна установа вимагає і свій пакет документів від позичальника. Навіть не всім необхідно підтвердження вашого доходу та трудової зайнятості. Однак можна перерахувати самі затребувані з них для оформлення угоди:

  • Анкета кредитоотримувача.
  • Паспорт.
  • Документ про тимчасову реєстрацію, якщо така є.
  • Другий документ, що засвідчує особу.
  • Довідка про ваші доходи, трудова книжка.

Ми розділимо всі автокредити на два види: класичні і експрес-кредити.

У першому випадку вашу заяву розглядатимуть протягом певного періоду часу (до двох тижнів, а іноді й довше). Співробітники ретельно перевірять весь ваш пакет документів, оцінять вашу платоспроможність, вивчать кредитну історію. Обов’язковою умовою буде внесення першого внеску за покупку в розмірі не менше десяти відсотків від загальної вартості. А от відсотки в принципі порадують своїм розміром – від 9 до 14 річних.

У другому випадку вашу заявку швидко приймуть і протягом одного-двох годин все оформлять. Однак за швидкість доведеться заплатити від 16 до 18 відсотків річних, при цьому термін кредитування навряд чи перевищить три роки.

Крім цього велика ймовірність зіткнутися з стягнення різних комісійних, про які, швидше за все, вам безпосередньо ніхто не скаже. Так що прочитайте уважно договір, всі виноски і записи дрібним шрифтом, щоб потім не шкодувати про вже доконаний факт. Обслуговування вашого розрахункового рахунку по кредиту, також виллється в пристойну суму.

Ми вважаємо, що другий спосіб кредитування підійде зайнятим людям. Цей вид позики для тих, хто терпіти не може очікування, при цьому рахувати кожну копійку теж не в його правилах. Якщо ви відносите себе до саме такої категорії громадян, то сміливо оформляйте експрес-кредит. Так ваша мрія сісти за кермо нового автомобіля здійснитися набагато швидше.

Оформити автомобільний кредит


Залишити відповідь Скасувати відповідь