Автокредити

Сьогодні все більше автолюбителів звертають свою увагу на якість та безпеку. Тому покупка нового автомобіля вимагає пристойних вкладень. Вирішити проблему з грошима допомагають автокредити.

Банки заповнюють сьогодні ринок своїми спецпропозиціями. Програма автокредитування дозволяє купити як нову, так і стару машину. Процедуру оформлення позики вам також запропонують оформити на місці в багатьох дилерських салонах.

Ставки пропоновані банками різні і складають від 7% до 32%. Кредитна ставка залежить від марки автомобіля, типу кредитної програми і розміру початкового внеску. Здавалося б все просто і будь-яка людина легко може купити собі автомобіль.

Оформити автокредит онлайн

Однак автокредит має і ряд мінусів:

Банки охоче кредитують не всі марки машин. Особливо вони не шанують вітчизняного виробника.
Оформлення кредиту через автосалон, як правило обходиться дорожче, хоча і займає менше часу.
Позичальники, вибираючи програми без початкового внеску, змушені платити більше, оскільки підвищується ризик кредитора.

Машина, згідно договору автокредиту, знаходиться в заставі у банку до остаточного погашення заборгованості. Це означає, що у разі потреби ви не зможете швидко поміняти її або продати.

Враховуючи всі ці мінуси деякі автолюбителі воліють для придбання автомобіля брати споживчий кредит на будь-які цілі. Програм цього виду кредитування банки пропонують безліч. Процентні ставки по цьому виду кредитування коливаються від 13 до 40%. У підсумку переплата по такому кредитуванню буде вище, але в теж час даний вид кредиту має свої плюси:

Cумму до 300 тисяч гривень багато банків за умови достатнього щомісячного доходу і гарною кредитною історією видають по 1-2 документам.
Немає необхідності звітувати, як і куди витратите гроші. Придбаний автомобіль відразу ж стає вашою одноосібною власністю.

Є можливість збільшення суми кредитування, якщо віддати в заставу свій нинішній автомобіль. При цьому нова машина стає вашою повною власністю.
Банк після оцінки вас як потенційного позичальника, може дати велику суму позики. Таким чином зможете придбати більш дорогу модель або «зайві» гроші використовувати на свій розсуд. Наприклад, спрямувати на щомісячні платежі і тим самим на деякий час розвантажити сімейний бюджет.

Сьогодні банки починають впроваджувати програми змішаних кредитів, тобто споживчих кредитів, «заточених» під купівлю автомобіля. Такі кредити мають менше обмежень і автомобіль відразу стає вашою власністю. Вибір програми кредитування залежить від особистих переваг і обставин.

Оформити автокредит онлайн


Залишити відповідь Скасувати відповідь