AexCredit.UA (Алекскредіт) онлайн кредит на карту: ВХІД в особистий кабінет реєстрація

Переходимо на офіційний сайт AexCredit.UA (Алекскредіт), пересуваючи бігунки вибираємо необхідну суму позики і термін його погашення. Справа відображається детальна інформація про кредит.

Визначившись дати і суми кредиту ставимо галочку новий клієнт і натискаємо кнопку подати заявку.

Заповнюємо анкету цей процес ділиться на п’ять етапів

Перший особиста інформація

 •  адресою працевлаштування
 •  інформація про карту
 •  ідентифікація

Сам результат схвалений кредит чи ні вводимо дані

Тут все просто заповнюємо Поля відповідною назвою

Я буду вводити свої дані так як я беру реальне кредит для оцінки сервісу компанії якщо виникли проблеми чи питання то в правому куті знаходиться онлайн чат з консультантом компанії які вам допоможе заповнюємо поля

 • прізвище
 • ім’я
 • батькові
 • підлога
 • дата народження
 • номер мобільного
 • електронна пошта
 • пароль
 • заповнюємо блок паспортні дані

Висновок ознайомлюється з умовами надання кредиту в банку узгодження ставимо галочку і тиснемо далі

Чекаємо з чотиризначним кодом на свій мобільний телефон і вводимо його другий етап анкети

 • фактичне місце проживання вказуйте фактична адреса вашого проживання інформація
 • про зайнятість вказуйте достовірні дані заповнивши поля тиснемо далі

Третій етап інформація про карту Тут також нічого складного немає беремо свою карту куди хочемо щоб були перераховані гроші це може бути карти будь-якого банку а також або кредитна дебетова.

Я буду використовувати кредитну картку ПриватБанку вводимо Номер карти це 16 цифр термін її дії ПІБ власника карти cvv це три цифри на зворотному боці картки саме 3

Остання просто на деяких картах їх може бути 7 і вони розташовані в поле де виставили свій автограф. При отриманні картки номер телефону e-mail заповнюються автоматично це те що ми вказували раніше тиснемо далі.

Наступний крок верифікації карти з вашої картки тимчасово буде утримана невелика сума але після підтвердження її вам повернуть назад це своєрідна пароль підтвердження.

Тут також кілька варіантів дізнатися розмір суми отриманої мій SMS, Подзвони в банк або скориставшись інтернет банкінгом.

Я ж скористаюся інтернет банкінгом ходжу в свій Приват 24 і перевіряю, до речі суму потрібно вказувати повну але не округляючи бо у мене з першого разу не вийшло.

 

Я думав що 60 коп. – це комісія банку тому водимо гривню все вийшло

Четвертий етап ідентифікації завантажуємо фото підготовлено Заздалегідь і натискаємо далі ось що у мене вийшло

На жаль ми не можемо затвердити запитувану вами суму кредиту Ми готові розглянути вашу заявку на наступних умовах я хотіла брати 2000 Грн Мені запропонували 1500 на 500 гривень менше.

Може це пов’язано з тим що в пункті зайнятості вказувала неповна зайнятість Тому програма порахувала що для мене це велика сума, у вас буде по-іншому якщо ви вказали достовірні дані то вам буде схвалена ваша сума.

У підсумку погоджуємося натискаємо далі Ура заявка на кредит схвалена!

На електронну пошту відправлено договір для підписання перевіряємо пошту Так переходимо по посиланню читаємо перевіряємо правильність даних в договорі якщо все правильно натискаємо кнопку ТАК.

Після підписання договору нас повідомляють про те як і коли будуть отримані гроші тепер зайдемо в особистий кабінет Алекс кредит Тут відображена вся потрібна вам інформація сам кредит під 0% які вже нараховані вони нараховуються щодня вся сума до погашення з урахуванням відсотків за використання і дата погашення також є можливість погасити кредит частинами.

А можна і весь відразу не обов’язково чекати останнього дня погашення Тим більше якщо погасити достроково то будуть менше відсоток відповідно менше переплатити і тепер щоб вони знають перевіримо надходження на карту банку.

Так дійсно буквально пару хвилин після підписання договору гроші були зараховані на карту можна сказати що це досить швидко і просто. Це все, гудбай))


😵‍💫🌀 Втомився від ненадійних слотів та складних умов виплат?
🤔💰 Шукаєш стабільні та надійні виплати?
📲 Cтабільні та швидкі виплати без підводних каменів!
🎁 Забирай вітальний бонус до 125 000 ₴+250FS без вейджеру!(без відіграшу вам ніхто не запропонує крім нас💪😎)
👇 Поспішай і переконайся самостійно