Усе, що можна вирішити за гроші — це не проблема. Це витрати”. Якщо думати про фінансові труднощі з цієї точки зору, то стає зрозумілим: безвихідних ситуацій не існує.
Замінити застарілу техніку, оплатити візит до стоматолога, купити подарунок дитині — це все реально, навіть якщо на балансі 0. Достатньо витратити 15 хвилин свого часу, і оформити мікропозику онлайн на карту.
Що таке “мікропозики”
Не треба бути фінансистом для того, щоб зрозуміти: мікропозики — це невеликі займи, зазвичай сумою до 15 000 грн, які надають кредитні організації.
Система видачі мікропозик дуже схожа на отримання кредиту в банку, проте має ряд суттєвих переваг:
- МФО не враховують вашу кредитну історію.
- Мікрокредит можна взяти на будь-яку суму, навіть на 500-1000 грн. В той час як банк зазвичай оперує суттєвішими цифрами.
- Займ є короткостроковим, що робить його ідеальним варіантом, щоб протриматися до зарплати.
Хто може оформити мікропозику онлайн на карту
Скористатися пропозицією кредитування від МФО може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років.
Для цього не потрібно збирати довідки про нерухомість, доходи та шукати поручителів. Все набагато простіше. Щоб отримати гроші, достатньо:
- Підготувати скан паспорту, ІПН та картку, на яку ви хочете отримати кошти;
- Мати телефон, на який прийде повідомлення з підтвердженням операції, і безперебійний доступ до мережі інтернет;
Як обрати організацію, яка видає мікропозики
Зараз на кредитному ринку України є безліч МФО. Тому постає логічне питання: “Як обрати саме ту організацію, співпраця з якою буде максимально вигідною?” Ось декілька порад:
- Перевірте наявність ліцензії на провадження кредитної діяльності згідно з законом України;
- Ознайомтеся с відсотковими ставками. Зазвичай вона складає від 0,01% до 2%;
- Оберіть зручний період кредитування, оцінюючи свої фінансові можливості. При цьому варто обирати такий термін, щоб одноразовий платіж не перевищував 50% ваших прибутків;
- Вивчіть способи погашення кредитних внесків і впевніться, що вони є зручними для вас. Більшість фірм працює з оплатою через термінал та переказами з карт українських банків;
- Оцініть МФО за швидкістю оформлення заявки. Якщо гроші потрібні вам терміново, звертайте увагу на компанії, які видають кредити надшвидко — до 15 хвилин.
- Поцікавтеся, чи має організація можливість пролонгації платежів на випадок форс-мажорних обставин. Деякі МФО дають змогу подовжити термін, в який ви маєте погасити борг, без нарахування пені.
Як отримати кошти
Зараз є лише 2 варіанти отримання грошей від МФО:
- Видача коштів готівкою у відділенні організації. Такий спосіб стане корисним тим, хто має високий відсоток за зняття готівки з карти або хоче отримати позику “реальними грошима”.
- Отримання мікропозики онлайн на карту. Перевагами цього методу можна вважати швидкість, мобільність та доступність. Вам не обов’язково виходити з дому, шукати адресу установи, стояти в чергах. Гроші надходять на картку автоматично через 15-30 хвилин після схвалення заявки.
Переваги та недоліки мікропозик
Після того, як ми розібрались з особливостями оформлення займів та вибором МФО, варто наголосити на “плюсах” і “мінусах” такого способу отримання коштів.
Почнемо з плюсів. Чому варто оформити мікропозику онлайн на карту терміново? В чому зручність?
- По-перше, це швидкість отримання коштів. 15 хвилин — і гроші вже на вашому рахунку.
- По-друге, лояльні умови отримання. Не потрібно збирати стос паперів, підтверджувати свою платоспроможність. З документів достатньо паспорту та ІПН.
- По-третє, це мобільність. Вам необов’язково йти до установи, якщо ви самі того не хочете. Вказуєте карту будь-якого банку, і все — гроші вже у вашому розпорядженні.
Та попри свою зручність, мікрокредитування має ряд “прихованих складностей”, як-от:
- Неможливість отримати велику суму.
- Короткий термін розтермінування.
- Більша відсоткова пеня за протермінування у порівнянні з банками.
Тож вирішувати, чи брати мікропозику онлайн в Україні, потрібно виважено. Але тепер ви маєте усю потрібну інформацію, щоб отримані гроші не принесли зайвих проблем!