Оформити заявку на кредит

Оформити заявку на кредит

Заявка на кредит онлайн – зручна можливість уникнути зайвого візиту в банк і не відкладати оформлення кредиту. Адже сучасній людині досить складно викроїти час для відвідування відділення банку у своєму насиченому графіку.
Якщо ви плануєте оформити кредит, але поки не визначилися з вибором програми, то на цій сторінці можете ознайомитися з пропозиціями різних банків, підібрати найбільш відповідний для себе варіант і оформити заявку на кредит онлайн.

Нерідко для клієнтів, які вважали за краще дистанційно звернутися в банк і заповнити онлайн-заявку на кредит, передбачені пільгові умови. Наприклад, банк може знизити відсоткову ставку, якщо позичальник оформляє кредит онлайн. У цьому випадку клієнт заощадить на відсотках 0,5-1% на рік. Дана знижка тим більше відчутно позначиться на розмірі підсумкової переплати, чим крупніше сума кредиту і більше його термін.

Як подати онлайн-заявку на кредит?

Вам не доведеться витрачати час в очікуванні своєї черги у відділенні банку. Щоб залишити онлайн-заявку на кредит готівкою, досить мати доступ в Інтернет. Після того як буде вибрана відповідна програма, позичальник може переходити до оформлення заявки.

На даному етапі важливо уважно і точно заповнити всі обов’язкові поля заявки, оскільки на підставі наданої інформації банк прийме попереднє рішення про видачу кредиту.

Коли спрямована в банк онлайн-заявка на кредит буде отримана кредитною організацією, її представник зв’яжеться з вами, щоб уточнити потрібні деталі. Зазвичай при дзвінку співробітник банку вже може повідомити приблизну суму кредиту, на яку можна розраховувати в залежності від ваших доходів, кредитної історії та інших індивідуальних даних.

Також співробітнику банку можна задати всі запитання по кредиту, якщо такі залишилися, і попросити розрахувати розмір щомісячного платежу.

Оформлення

Порівняйте умови по кредитах, розміщеним на цій сторінці, і подайте заявку на споживчий кредит онлайн!

Оформити заявку на кредит

Оформити заявку на кредит