Кредит на ремонт

Одне вже слово ремонт лякає усіма супутніми йому проблемами. Якщо ремонт квартири капітальний, тобто що припускає заміну підлоги, вікон, дверей, комунікацій, то він вимагатиме від власника величезних витрат як сил (фізичних і моральних), так і грошей. Найчастіше люди відкладають його з причини браку саме грошових коштів.

Кредит на ремонт: види та їх порівняння

Капітальний ремонт, як правило, проводиться рідко – раз на 15 років. Отже, краще зробити його на найвищому рівні. А для цього можна взяти кредит у банку.
Люди, які вирішили взяти позику на ремонт, можуть спочатку розгубитися від усього різноманіття кредитів. У цій статті розповімо про найбільш оптимальні варіантах для такої мети.

1. Кредит на будматеріали

Кредит на будматеріали, оформляється у гіпермаркеті. Ні для кого не секрет, що вагома стаття витрат при ремонті – це покупка будівельних та оздоблювальних матеріалів. Якщо є можливість купити їх в одному місці, у гіпермаркеті, що на цьому спеціалізуються, то можна отримати кредит безпосередньо в самому магазині. У більшості великих будівельних гіпермаркетів для цієї мети укладені договори з банками.

Цей спосіб отримання кредиту має ряд переваг:

  1. низька процентна ставка;
  2. безкоштовна доставка матеріалів до місця ремонту;
  3. грошові кошти перераховуються банком відразу на розрахунковий рахунок магазину.

Кредит на ремонт, отриманий через магазин, має і ряд недоліків:

  1. магазини, що працюють з банками, встановлюють ціни вище, ніж в інших будівельних магазинах і ринках. Якщо купувати товари в різних місцях, то це може обійтися набагато дешевше.
  2. гіпермаркети можуть запропонувати своїм клієнтам не досить хороші умови.

2. Кредит на невідкладні потреби

Людина, що вирішила зробити капітальний ремонт у квартирі, може оформити в банку кредит на невідкладні потреби. У цьому випадку з’являється можливість купувати будматеріали в різних місцях, вибирати магазини або ринки з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Це, безсумнівно, великий плюс даного варіанта.

Крім того, сума кредиту, швидше за все, покриє не тільки купівлю будівельних та оздоблювальних матеріалів, але й роботу ремонтників. При цьому даний кредит не вимагає роз’яснень для банку, на що він був витрачений.

Мінусом такого кредиту є досить висока процентна ставка в порівнянні з першим варіантом.

3. Кредит під заставу квартири

Кредит під заставу квартири дозволить отримати велику суму грошових коштів на тривалий термін часу: до 15 років. Процентна ставка за таким кредитом буде до 4% нижче, ніж при інших варіантах кредиту. Цей вид кредиту має один великий недолік – додаткові витрати на оцінку, страховку квартири.


Залишити відповідь Скасувати відповідь